Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szeretném, ha édesanyám...

Nem szeretném, ha édesanyám tudná, hogy próbálkozunk a babával, de.! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

De az orvosom asszisztense ismeri őt, ráadásul ahova megyünk spermavizsgálatra, az a doki is ismeri anyukámat.

Az asszisztens még kérdezte is, hogy jaaa te neki vagy a lánya? Tényleg olyan egyformák vagytok... hát köpni nyelni nem tudtam!

Nem akarom, hogy megtudja, hogy próbálkozunk, azt meg végképp nem, hogy kivizsgálásokra is járunk. Mit csináljak?

Van rá esély, hogy mégse tudja meg?


2010. okt. 17. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Kötelezi őket a titoktartás, az aszisztenst is, ha ezt pletykálná azonnal kitennék! Gondolj bele mi lenne, ha az aszisztensek minden ismerős ismerősének beszélnének!
2010. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vok, csak kivácsiságból kérdezem, hogy miért lenne baj? Sok sikert!
2010. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem mondhatja el, de ki tudja? Szerintem a legtisztább, ha megkéred, hogy legyen olyan kedves és tartsa a száját. :) Így ő sem kerül kellemetlen helyzetbe. Ha normális, akkor úgyis azt mondja, hogy ez természetes kérés. Szívből kívánom, hogy sikerüljön a baba!
2010. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, csak attól félek, hogyha legközelebb találkozik az asszisztenssel vagy orvossal, akkor majd egyből mondják neki (akár véletlenül, elszólásként), hogy múltkor volt nálunk a lányod rendelésen/vizsgálaton a párjával...
2010. okt. 17. 20:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert nem akar nagymama lenni, plusz vannak még különböző más okai is, de ezeket nem szeretném leírni.
2010. okt. 17. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiakasztani, de szerintem simán elmondhatja anyukádnak :( Sőt ez olyan szenzáció hogy sajnos el is fogja szerintem. :(( Tisztelet a kivételnek ( de ilyet még nem ismertem ez nem jelenti azt h nem lehet tök jófej, meg rendes ez az aszisztensnő).
2010. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nehéz kérdés, szerintem elmondhatja, legalábbis azt, hogy találkozott veled. És ha anyukád nem hülye összerakhatja dolgokat.

Egyébként ezt úgysem tudod titokban tartani, mert úgyis kiderül ha előbb nem, akkor ha nőni kezd a pocakod vagy a terhességről sem szólsz neki meg a gyereket is titokban akarod tartani? Akkor szerintem viszont másik országba kéne költöznötök vagy legalábbis távolabb ahol tutira nem botlasz bele ismerősbe. Ha meg előbb utóbb úgyis meg tudja, akkor végy nagy levegőt ne halogasd, szólj neki te.

2010. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze, hogy elmondanám, ha már terhes lennék! Csak azt nem szeretném ha tudná, hogy már egy jó ideje próbálkozunk, most pedig kivizsgálásokra fogunk járni.

Akkor azt hiszem legközelebb, ha még nem lesz késő, beszélek az asszisztenssel.

2010. okt. 18. 08:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Szólni ell az orvosnak és az asszisztensnek is. Valóban elpletykálhatja, hiába tiltja nekik a törvény... De ha erre finoman figylemezteted, akkor nem fogja, hiszen be is perelheted utána...
2010. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Pénteken kell hívnom az asszisztenst az eredménnyel kapcsolatban és majd akkor mondom neki, remélem nem lesz késő. Az orvossal pedig majd beszélek, ha megyünk a vizsgálatra.
2010. okt. 18. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!