Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Már tanácstala...

Mi lehet velem? Már tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
40. napja nem menstruálok.30.-32. napos a ciklusom.Terhes teszt negatív,pedig már elég régen szeretnénk babát.Voltam orvosnál a 35. napomon, csinált hüvelyi ultrahangot, szóval valószínűleg nincs cisztám vagy ilyesmi, mert azt gondolom mondta volna.Egy hónapja csináltak méhnyakrákszűrést is, az is rendbe volt.Akkor mi lehet velem?Talán még így is terhes lehetek ?Vagy más miatt nem jön meg?Már nem tudok mire gondolni.Kérlek segítsetek, ha van valakinek hasonlókban tapasztalata.
2010. okt. 17. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz terhes , vagy késik stressz miatt még nem vészes a késés, és ha csak uh-val vizsgált még nem láthatta a babát, szerintem csinálj egy tesztet az már valószínű ki kell mutatnia.
2010. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csináltam ma tesztet de negatív.
2010. okt. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!