Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet velem?...

Szerintetek mi lehet velem? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
2 hete késik a menstruációm, múlt héten csináltam tesztet, ami nagyon halvány pozitív lett, máma délután is csináltam egyet, ami meg negatív lett! Orvoshoz csak jövő héten birok menni! Nem tudom, hogy mi van!
2011. jún. 1. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, a pozitív az pozitív, a negatív meg becsapós, de nem vagyok penge a témában....

szerintem csinálj még1-et!

2011. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom :( van mikor be görcsölök,és úgy érzem hogy meg jött,de hát semmi! Nem tudom, hogy mi lehet!
2011. jún. 1. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
A teherbeesés egyik legbiztosabb jele a mensi kimaradás és a pozi teszt után az, hogy mindjárt megjön érzésed van. Persze, ha terhes vagy akkor nem jön meg, csak egy pár napid lesz kellemetlen, aztán minden okés lesz! :)
2011. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem erősödik a teszt, akkor ciszta is okozhat halvány pozitív tesztet és arra tudom, hogy jellemzőek a görcsök is. Szerintem menj dokihoz és ki fog derülni.
2011. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És a ciszta az csak úgy ki bír alakulni? Mindig rendesen jött meg, + - egy-két nap különbséggel!
2011. jún. 2. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Hát igen, ha nem reped meg a tüsző, csak próbál megrepedni (ettől van a görcs vagy megjön érzés amikor meg meg kéne jöjjön, csak nem tud) és a tüsző tovább növekszik ciszta lesz belőle! Így jártam most én, bár nálam ez még nem ciszta volt, hanem határeset szóval majdnem az lett belőle! És nekem is mindig pontosan jött a mensi, de az utóbbinál csak pecsételő vérzésem volt...

Drukkolok, hogy semmi probléma ne legyen, és hátha mégis babás vagy! Még bármi lehetséges!!

2011. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát remélem hogy semmi komoly, majd jövő héten kiderül, hogy mi a helyzet!
2011. jún. 2. 13:31
 8/10 A kérdező kommentje:

És ha van az amit írtál, hogy

"ettől van a görcs vagy megjön érzés amikor meg meg kéne jöjjön, csak nem tud"

olyankor előjön ami mindig szokott, ez alatt a mellfájdalomra, pattanások meg az ilyesmikre gondolok? Mert nekem semmi tünetem nem volt a görcsön kívül, hogy meg akarna jönni!

2011. jún. 2. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mellbimbóm változott meg ekkor, amikor túlnőtt a tüszőm. A végén már fájt is egy kicsit (mint akinek terhes olyan lett). De már nem fáj a bimbó. Pattanások egyáltalán nem jöttek ki! Vagy pedig volt olyan, hogy nem akkor jöttek amikor kellett volna! De most teljesen tiszta az arcom már nagyon régóta. Ez a mostani esetem. Régen amikor meg a fog.gátlótól kicsit felborult a hormonháztartásom és méhemre tapadt egy ciszta, na akkor is a mellbimbóm változott meg és megnagyobbodott, viszont akkor meg jó nagy görcsös pattanások jelentek meg az arcomon. Ilyesmi már nem fordul elő szerencsére. És akkor volt ez a megjön érzés többször a megfelelő időben meg a hirtelen jött begörcsölések és akkor volt hogy közvetlen utána pecsételések (egy kicsit), a szex utáni és közbeni nagy fájdalom.
2011. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj még egy tesztet!
2011. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!