Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok,2 hete...

Tanácstalan vagyok,2 hete késik, pedig mindig pontos,2 tesztet már csináltam, de negatív, ma reggel hányingerrel ébredtem és napok óta a gyomorsavam sincs rendben. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Ha terhes vagyok, akkor a baba kb. május 25-én "fogant", és június 05-én kellett volna megjönnie, az egyik tesztet egy hete csináltam, a másikat ma reggel, de semmi, mind a kettő Gabriellel volt.

Tapasztalataitokra lennék NAGYON kíváncsi, de egyébként pénteken megyek orvoshoz, de az még számomra sok idő.

Köszönöm szépen válaszaitokat


2008. jún. 18. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudunk sokat segíteni, de talán a tesz nem volt elég érzékeny és azért nem mutatta ki. -ha péntekig nem birsz várni akkor mindenképp más fajta teszttel próbálkozz-gondolom ennek amit vettél ugyanaz lehetett a gyártási dátuma és egyforma az érzékenysége is, de ha türelmes vagy akkor a dokinak már eredményt kell mondania.
2008. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát igen! akár hogy is gondolkodom,két teszt már nem igazán hibázhat! hogy késik,annak rengeteg oka lehet! idegeskedés,hormonzavar,stb.! de ha mész dokihoz,akkor ő tud majd neked választ adni! biztos nincs nagy baj,sőt lehet,hogy ketten vagytok,csak valami oknál fogva nem mutatja ki a teszt!!!
2008. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz egy másik fajta teszttel, nekem a gabriel nem igazán "szimpatikus". igazság szerint a tesztnek mutatnia kellene, de ha később fogant a pici, akkor még nem biztos hogy jelzi a teszt. És mindenkinél máskor jelez, van akinek egész későn, hat hetesen. Szóval ne aggógj, a péntek eljön és minden rendben lesz! .-)Nekem sincs rendben a savam, és szédülök, de nekem sem mutatta még a teszt. De bízom benne, hogy fogja! :-)
2008. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket, már arra is gondoltam, hogy ikrek és így több idő kell a beágyazódásnak, de már csak kombinálok, azért tényleg köszönöm a segítségeteke, kicsit megnyugodtam, minden jót nektek!

Szép napot

2008. jún. 18. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!