Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy kérdésem az esemény...

Lenne egy kérdésem az esemény utáni tablettával kapcsolatban, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Most 9.28 van…múlthét pénteken múlt el a menstruációm és mivel rövidek a ciklusaim így majdnemhogy rögtön ovulálok is.

Szombaton este együtt voltunk a párommal, és semmi védekezés nélkül belém élvezett…erre rá 3 napra tehát ehét kedden vagyis 2 napja mentünk el 120 órás esemény utáni tablettáért…tudom nem volt a legjobb ötlet. Nekem most júniusban ráadásul volt egy abortuszom is…

És azt mondták az orvosok hogy imádkozzak hogy nem jön össze a terhesség. Ha nem jön meg akkor menjek vissza ultrahangra 2 hét múlva

Miután bevettem, rá egy napra egy fekete véres nagyon kevés..pontot láttam a fehérneműmön…és ennyi volt semmi több…azóta sincs ma sem. Ma viszont a bal petefészkemben szúrkáló érzés van, de ezen kívűl semmi…de fáj eléggé…most pedig rengeteg fehér folyásom van…nem tudom mi lehet ez.

Lehetséges hogy ez a vérzés beágyazódási vérzés volt? Mert amikor teherbe estem először, ugyan ilyen érzés fogott el mindenhogyan. Kérem válaszoljon valaki, eszméletlenül ideges vagyok :((p



2023. szept. 28. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Mért nem védekeztek?

Igen lehetsz terhes, de ezt egy teszt tudja megmondani? Hobbid az abortusz?

3-4 nap múlva tesztelj!

2023. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton beléd élvezett és kedden vettél be esemény utánit?

Hát az nem túl szerencsés! Ráadásul nemrég volt abortuszod is? Olyankor könnyebb teherbe esni...

Az esemény utáni tabletta nem abortálja a megtermékenyített petesejtet, csak megakadályozza a megtermékenyítést, ha az megtörtént addigra, baj lesz.

2023. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1.

3-4 nap múlva nem mutat semmit a teszt. Még beágyazódás sem történt...

2023. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges vagyok, nem tudom el dönteni hogy mik ezek a szúrkáló érzések, az aktus 5 napja történt….
2023. szept. 28. 10:04
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Én mindig kedvesen válaszolok. Eddig egyetlen kérdés nem volt, ami kiborított volna. Na hát ez az.

Te hobbit csinálsz az abortuszból?

Júniusban abortusz gondolom felelőtlen szex miatt, majd szeptemberben beléd élvez a párod ovu környékén? Majd 3 napot vártok az esemény utánival?

Csak gratulálni tudok... ez tudod mi? Ösztön! Ennyi. Ész 0! Ha nem akartok gumit húzni, mert úgy nem jó,legalább szednél fogamzásgátlót, vagy rakatnál spirált. De minek azt? Jobb szétvágni a szervezeted az esemény utánival meg a sorozatos abortuszokkal. Aztán majd sírsz mikor gyereket akarsz, hogy nem jön.

Felnőtt magatartás nem mondom. Még tiszta szerencse, hogy használod az eszed...Ja nem.

Üdvözlettel,

BK.

2023. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántasból, de tanulj meg védekezni. Lehetsz terhes, ha már így is volt egy abortuszod nem tudom, hogy miért nem figyeltek jobban. Ha nem szedhetsz gyógyszert a párod húzzon gumit
2023. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem csinálok hobbit az abortuszból! Nyilvánvalóan ha most az leszek vagy vagyok azt már nem fogom elvetetni! Csak kétségbe vagyok esve mivel nem nagyon tudok megkérdezni erről senkit
2023. szept. 28. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Mi sajnos nem tudjuk megjósolni előre. Meg kell várnod a következő menstruációt. Akkor tud a teszt biztosat mondani. Az a véres cucc lehet az esemény utáni mellékhatása. Azon se csodálkozz, ha ebben a ciklusban borul az egész, korábban vagy később jön meg.

Mikorra várod? Mikor van pontosan ovud?



BK

2023. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

BK

Pontosan nem tudom megmondani az ovulációm mert nem mindig ugyan olyan minden hónapban, mindig változó…van amikor egy héttel a menstruációm után, valamikor 3 nappal utána miután vége lett…lehet most is pont benne vagyok mivel rengeteg fehéres átlátszós folyásom van…nem tudom eldönteni mi lehet ez, felhívtam a nőgyógyászt és konkrétan annyit mondott hogy imádkozzak, vagy megjön vagy nem…nagy segítség volt

2023. szept. 28. 10:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellett volna mondania? Pontosan ez van. Védekezni nem tud helyetted🤷🏼‍♀️
2023. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!