Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vegyem rá a barátaimat...

Hogy vegyem rá a barátaimat hogy aktívabbak legyenek?

Figyelt kérdés
Ha írok, akkor nézzék meg és reagáljanak. Ha felvetek valami közös eseményt (mozi, étterem stb.) akkor is jelezzenek vissza, hogy mennyire alkalmas.

2021. okt. 22. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Biztosan a barátaid? Nekem ebből az jön le, hogy csak éppen elviselnek. Vagy nem tudom, ha a barátjuknak tekintenének, biztos nem lenne kérdés, hogy visszaírjanak.
2021. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Megerősítem az elsőt.


Le akarnak rázni, ez tök egyértelmű. Keress magadhoz hasonló társaságot.

2021. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Velem is ugyanez van. Keress másik társagágot.
2021. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy le akarnak rázni, valaki csak szimplán ilyen. Az én barátaim is ilyenek. Gyerekkorunk óta barátok vagyunk, de mindig ez volt, hogy elvoltak egyedül, otthon és nem volt kedvük semmihez. Egy ideig próbálkoztam vele, hogy elmehetnénk ide, elmehetnénk oda, csinálhatnánk ezt, csinálhatnánk azt stb., szóval vetettem fel programokat, de mindig vagy volt valami kifogásuk, hogy éppen miért nem alkalmas vagy inkább meg sem nyitották az üzenetet. Most már meg is mondják kerek perec, hogy ők nem akarnak csinálni semmit, de közben már nyilván én is rájöttem :D Egy nyamvadt telefonbeszélgetésre vagy videocsetelésre nem lehet őket rávenni, nemhogy pl. elmenjünk valahova kirándulni. A legnagyobb programunk évek óta az, hogy maximum átmegyünk valamelyikünkhöz pár órára és beszélgetünk a szobában ücsörögve, de ha már kaját is rendelünk az nagyon extra :D Én elfogadtam ezt, úgysem tudom megváltoztatni őket, ez van. Persze, rossz, de nem tudok vele mit csinálni.
2021. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak közösen jobb lenne. Ha valaki ilyen barátom próbálna lenni, mint én nekik, akkor nagyon örülnék és meghálálnám.
2021. okt. 23. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!