Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban kellene megjonnie,...

A napokban kellene megjonnie, de csak minimális rózsaszín folyás jelentkezett. Nektek volt ilyen? Végül megjött vagy baba lett?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egy napig a wc papiron volt enyhe rozsaszin folyas pont aznapra mikor meg kellett volna jonnie. Azota mar 2 éves a gyerkőc
2023. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem már harmadik napja tart
2023. szept. 28. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem akkor meg fog jonni. De ha van pozitiv teszted, akkor keresd fel az orvosod, lehet progreszteron pótlás kell. 1-es voltam
2023. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

4 éve este volt egy minimális rózsaszín a WC papíron, aztán nem folytatódott.


Most áprilisban pár nappal, kb 1 héttel a menzesz előtt 2-3 napig barnáztam, aztán elmúlt. Amég nem lett gyanús hogy már tuti meg kellett volna jönnie, addig nem is gondoltam arra hogy mi ez.

Vagyis most itt szuszog mellettem a 3 éves, és szetrugja a pocakom a pici :)


De olyan is volt sokszor, hogy lassan jött meg, napokig enyhe, aztán beindult.

Vegyél egy tesztet.

2023. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vettem tesztet, de elvileg még nem késik, ezért még nem csináltam meg.

Nekem általában így kezdődik a menzesz, viszont biztosan eltaláltuk az ovu időpontját, ezért gyanús picit

2023. szept. 28. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha legalabb 12 dpo-nal vagy mar tesztelhetsz. Van aki arrol szamol be hogy beagyazodasi "verzese" volt. Pecsetelo, rozsaszines.


Nekem az első terhessegemnel volt egy kis rozsaszines folyas ami par oraig tartott de akar par napig is tarthat.

2023. szept. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

A beágyazódási vérzés nem napokig tart....


Nekem ilyenkor mindig megjött.

Írod neked is. Oké, az ovukor vpltatok együtt. De egy egészséges pár, ha a legjobb pillanatban szexel, akkor is huszon valahány százalék esélye van a babára. Szoval koránt sem biztos, hogy sikerült.


Ha továbbra sem jön meg, akkor tesztelj.


A progreszteron meg nem csodaszer. Az esetek 90%ban feleslegesen adják. Csak itt magyarországon osztogatják, mint a cukrot.

2023. szept. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7, ez tényleg így van. 2018-ban volt egy elhalt terhességem, arra is kaptam progeszteront, hogy bent tartsa. Én meg bíztam a csodában...
2023. szept. 29. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!