Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra kellet volna megjojj...

Szombatra kellet volna megjojjon de nem jelentkezett aznap csináltam egy tesztet nagyon halvány pozitív forgatva látszik de rózsaszín lehet H babás vagyok?

Figyelt kérdés
Ma is csináltam egy tesztet picit erősebb de 3. Napja késik de még mindig nem olyan erős szerintetek lehet baba vagy inkább méhen kívüli azért nem erősödik a csík? Semmi durva tünet csak mell érzékenység és émelygés szagoktol és néha nagyon enyhe görcs mint mikor megjön de tényleg olyan gyenge és hamar el is múlik.
2017. szept. 25. 14:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2017. szept. 25. 14:49
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez pozitiv,gratulalok.Lehet kesobb fogant
2017. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok, kismama! Pár nap múlva, mondjuk pénteken ismételj, meglátod erősödni fog.
2017. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
igen, terhes vagy.
2017. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy facelle teszt vagy egy x-epil már jóval erősebben mutatja ha csinálsz olyat.Gratulálok! :)
2017. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Halkan örülök de szerintetek ez nem gáz H már 3.napnal járok és még nem szép erős a csík azt olvastam H 2nap alatt már erős kéne legyen de még mindig halvány kicsit félek H megjön és mégsincs baba
2017. szept. 25. 14:56
 7/16 A kérdező kommentje:
X epilel próbáltam először de mind a kettő nagyon halvány lett H forgatva is alig látszott sajnos
2017. szept. 25. 14:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,ez a teszt később mutat erős pozitívat,akkor nézz egy facelle-t,rossmanban lehet kapni,csak hogy megnyugodj :) Nincs gond,szép pozitív ez :)
2017. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok nagyon köszönöm remélem tényleg így marad és erősebb lesz agyon várjuk a kistesot
2017. szept. 25. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Ezeket a butaságokat hol olvassátok amúgy? Mert a használati utasításban az van, hogy tök mindegy milyen erős a csík terhes vagy. Ennek megfelelően egy darab tesztet csináltam terhesen, kicsit halványan kijött a csík, 2 hét múlva mentem nődokihoz. Nem is gondolkodtam ilyeneken, hogy nem annyira erős a csikom, mint kellene.
2017. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!