Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen magzatvédő vitamint...

Milyen magzatvédő vitamint ajánlotok?

Figyelt kérdés

Femibion kizárva !!

Köszönöm szépen


2023. szept. 30. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
DM saját márkásat szedem. A védőnő első alkalommal mikor mondtam, hogy ezt szedem forgatta a szemét. Elkérte a dobozát, hogy megnézze az összetételét és igazából nem tudott belekötni. Ő maga mondta, hogy meg van lepődve a többiben sincs több semmivel.
2023. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ,én személy szerint nagyon szeretem a DM-s sajátmárkás termékeit!!
2023. szept. 30. 15:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A jutavit terhes vitaminját szedtem az első babánál és most is azt szedem a másodiknál. Semmivel nem tudnak többet a márkás társai.
2023. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármelyik jó lehet, nekem a dokim először a Gravidát mondta még mielőtt teherbe estem, hát két nap után full ragya lett tőle az egyébként nem problémás arcom, szóval váltottam. Azóta Czeizel-t szedek, azzal semmi gondom, de mást nem próbáltam, olcsóbb alternatíva is valószínűleg ugyanazt tudja, csak tesóm meg ezt ajánlotta és bevált.

17 hkm

2023. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Megkérdezhetem, hogy a Femibion, miért van kizárva? Nekem az orvos és a gyógyszertáros is azt ajánlotta, és nem tudom, hogy csak a marketing miatt vagy mert tényleg jó!
2023. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Trimeszter nekem 2 terhességemnél is bevált :)
2023. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5# Lehet valamiért nem vált be a kérdezőnek.

Nekem pl. az Elevittől állandóan hányingerem volt (pedig még nem voltam terhes) és itt is írta valaki, hogy valamelyiktől ragyás lett. Nekem a Jutavit volt a második próbálkozásom, attól nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást, így nem is próbáltam mást.

2023. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ mindenkinek!
2023. szept. 30. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Femibiont ajánlották, ugyanaz a védőnő/doki kombó a barátnőmnek az Elevitet. Én is Jutavit párti voltam, ha kellett valami vitamin, mindig a Jutavitre esküdtem, de a gyógyszertárban azt mondták, maradjak a Femibionnál, még ha drágább is, ha a doki azt javasolta.


Viszont nagyon meg kell nézni, hol veszem, mert két gyógyszertár között akár 2ezer ft különbség is van

2023. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elevitet szedtem az első kisfiamnál nos ami ellen reklámozták az idegcső záródási rendellenesség,na az lett a picimnek és 4 hetesen azonnali műtétje volt a popsiján!!😭

A második ,harmadik babámnál a Gravidát szedtem és nagyon bevállt de olyan rég volt hogy nem tudom jó e!!

Femibiont meg azért mert a mocskos WHO AJÁNLJA ABBÓL MEG nem kérek!!

Az a cég aki kinakarta irtani a népet a covid oltásával!!

Most így 9 év távlatából lehet maradok a Gravidánál!!

Nagyon köszönöm a válaszát mindenkinek

Aki babás boldog babavárást aki még nem annak hajrá!😘😉😉👍

2023. okt. 1. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!