Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedtetek magzatvédő vitamint?...

Szedtetek magzatvédő vitamint? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Ha szedtetek milyet ? Ha nem miért nem ? Akik szerdtek már a baba tervezés előtt vagy csak amikor már tudtátok ? Köszi! :)


2016. jan. 11. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Femibion megy felénk nagyon(környezetemben is)

(csak abban van omega ha jól láttam, ami nagyon fontos a magzat idegrendszeri fejlődésének)

2016. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az Elevit plusz. Mi vettünk egy dobozzal, három hónapra valót, de csak akkor kezdtem el szedni, mikor az előző multivitaminom kifogyott. Mivel borsos az ára, csak egy dobozzal terveztem belőle szedni, aztán mondom visszaállok multi+folsavra, de mialatt szedtem, bekopogott a babánk, szerencsénk volt.
2016. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Doki ajánlotta, azért Elevit, meg a legtöbb benne a vas, én meg vérszegény vagyok.
2016. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedtem magzatvédő vitamint, feleslegesnek tartottam. Helyette a terhesség első felében folsavat, magneB6-ot, a terhesség második felében vasat, kalciumot, magnosolvot.
2016. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én netaminos pocaklakót szedek mert jódmenteset szedhetek csak.

Pont mikor elkezdtem szedni derült ki hogy babás vagyok..úgyhogy onnantól szedem ahogy kiderült :)

2016. jan. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mar elotte elkezdtem nem vagyok vitamin parti de mivel most nem csak rolam van szo artani.nem arthat alapon szedtem az elevitet. nem lett orias baba. orvosnal is alap volt hogy szedjek, mondta mindegy melyiket csak valami nultivitamint. a baba elveszi a szervezettol amt kell csak rajtad el hogy beviszed e megfelelo.mennyisegben. taplalkozas mellett eleg nehez mondom ezt ugy, hogy kertem van es telen is falom a zoldseget gyumolcsot.
2016. jan. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Femibiont szedem, előző terhesség alatt is azt szedtem. Tervezéskor is szedtem.
2016. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 hónappal babatervezés előtt kezdtem a Hipp Natalt+folsavat, és ezzel is folytattam a 2. trimeszter végéig, mellette szelént és jódot is, 3. trimesztertől Floradixra váltottam a vas miatt, és több magnézium, D-vitamin.
2016. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pozi teszt óta Femibion ès magne b6. Előző babàmnàl is ezt javasolta a doki ès most is.
2016. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

pozi teszt előtt egy hónapig folsavat, aztán pozi teszt másnapjától Femibion 800-at (azt le tudtam könnyedén nyelni).


a 12. héten jó lett a vérképem, így azóta nem szedem. szedek viszont magnéziumot (magnosolvot), mert néha fájt a méhem. szedek vasat, mert a 2. trimeszteri vérképemben kevés volt. még d-vitamint is szedek, mert az is kevés volt.


Nekem sok a magzatvizem, így nem ehetek egész nap gyümit (fruktóz), így gondolkodom, hogy ismét szednék valami vitamint pótlásra.


31hkm

2016. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!