Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a párommal és...

Együtt voltam a párommal és ki szakadt az óvszer de viszont nagyon valószínű hogy bakteriális fertőzésem van szerintetek mekkora az esélye annak hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
(Én szeretnék gyereket)😅úgyhogy nagyon örülnék neki de félek hogy csalódok ezért írtam először ide

2023. okt. 7. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha elment, elég nagy.
2023. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én tettem fel a kérdést és csak annyit szeretnék még hozzá fűzni hogy ez a történet csak 4 napja történt
2023. okt. 7. 17:44
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha ovuláció kornyeken tortent akkor kb 16-25% esélye van statisztikailag egy termekeny kuro nonek hogy teherbe essen egy adott honapban.

De engem jobban aggasst, hogy te azt varod hogy terhes legyel, holott nem ugy tunik hogy a parod egyutt ert ezzel mivel vedekeztek...


Szerintem beszelgessetek el...

2023. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
A bakteriális fertőzés hogy jön ide? Az nem fog megvédeni a terhességtől.
2023. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ezt a 3.valaszadónak nem feltétlenül várom de ha véletlenül az lennék örülnék neki, és ha már így történt a dolog akkor miért ne várnám
2023. okt. 7. 18:23
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
De a párod ugye nem várja? Jól gondoljuk?
2023. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ő annyit mondott ha véletlenül be csúszik akkor nyilván nem engedné hogy el vetessem
2023. okt. 7. 18:48
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt érdemes megbeszélned vele. Ő még nem várja - és nem örülne, ha véletlenül becsúszna.

Beszélgess vele, hogy te már várod.

2023. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én már el mondtam neki rég azt beszéltük meg hogy még várunk vele egy évet de ha véletlenül be csúszik akkor nem lenne el vetetve
2023. okt. 7. 18:52
 10/21 A kérdező kommentje:
De ne aggódj annyira nem egy erőltetett dologra kell gondolni, hogy én erőszakkal akarok tőle gyereket mert akkor nyilván nem védekeznénk😇 de néhány nap múlva úgyis ki derül minden mert a jövő héten meg kell jönnie a menstruációmnak
2023. okt. 7. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!