Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónapja nem menstrualtam,...

5 hónapja nem menstrualtam, kiderült, hogy pár hetes terhes vagyok. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Augusztusban kértem időpontot a nogyogyaszatra, mivel május óta nem menstrualtam, most októberre kaptam, ahol kiderül, hogy néhány hetes terhes vagyok. Hónapokig nem menstrualtam, ezért kerestem fel az orvost. Lehet baja a picinek emiatt? Vagy én aggódom túl? (Nem szoptattam, egyszerűen csak nem jött meg és nem tudni, hogy miért mert kivizsgálás alatt van)

2023. okt. 7. 20:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a pár hetes terhesség?
2023. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pénteken voltam, de akkor még csak petezsakot láttak. Nagyon meglepődtem, mert nem gondoltam, hogy így is teherbe eshetek. Jovoheten kell visszamennem, mert annyira picike meg, hogy abban sem voltak biztosak, hogy petezsak. Csinálnom kellett egy tesztet, ami pozitív lett.
2023. okt. 7. 20:42
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

Nekem ez egy kicsit kusza!

Mi az hogy nem szoptattál kit mit??

Ha most vagy pár hetes terhes vagy?

És 5 hónapja ha nem volt meg akkor már nagy pocakodnak kéne lennie,de legalábbis látszana!

Az egész katyvasz ne haragudj

2023. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Jó, hát, ez egy nagyon korai terhesség. Nem tudom, ettől mi baja lenne a babának?🤷🏼‍♀️

Előtte más miatt nem menstruáltál, volt egy ovud, ami után megjött volna, ha nem estél volna teherbe.

Azt mondjuk nem értem, hogy miért 5 hónap kimaradás után jutott eszedbe orvoshoz fordulni.

2023. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mivel amikor szoptatsz, akkor van hogy nem mensizel, én csak kikerultem, hogy rákérdezzenek erre is.

Augusztusban kértem az időpontot, május óta nem menstrualok, viszont a nem menstrualos időszak alatt teherbe estem, de nem a legelején, hanem most egy pár héttel ezelőtt. Ezért is furcsa, mivel azt hittem ha nem menstualok, akkor nem lehetek terhes hisz nincs tuszo sem. Eleve a menstruációm kimaradasat mentem kivizsgaltatni, mert egy hónappal ezelőttig minden tesztem negatív lett, de tegnap elkuldtek UHra, ahol látták egy nagyon pici petezsakot, ami talán 3-4 hetes lehet, ezért kell visszamennem jovoheten. Ahogy hazaértem teszteltem, ami pozitív lett.

2023. okt. 7. 20:50
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezted meg az orvost, ha már ott voltál?

Amúgy emiatt nem lesz baja...

2023. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

3,én úgy értelmezem,hogy májustol nem volt menzeszed,elment orvoshoz,ahol megállapították,hogy pár hetes terhes

Szóval nem májustól terhes csak pár hete az.es vizsgálják miért nem volt menzesze,ha akkor még nem volt terhes

Mondjuk marha sok kérdést tudnék kérdezni,de inkább nem kérdezek...

2023. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Augusztusban kértem az időpontot, nem 5 hónap után. 2 hónapot vártam...
2023. okt. 7. 20:51
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

"Azt hittem ha nem mesnutrálok nem lehetek terhes"


Kb. általános iskolai anyag, hogy az ovuláció megelőzi a menstruációt.

2023. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
A szülésre ne felejts el időben időpontot kérni, nehogy lemaradjon róla a doktor.
2023. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!