Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónapja nem menstrualtam,...

5 hónapja nem menstrualtam, kiderült, hogy pár hetes terhes vagyok. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Augusztusban kértem időpontot a nogyogyaszatra, mivel május óta nem menstrualtam, most októberre kaptam, ahol kiderül, hogy néhány hetes terhes vagyok. Hónapokig nem menstrualtam, ezért kerestem fel az orvost. Lehet baja a picinek emiatt? Vagy én aggódom túl? (Nem szoptattam, egyszerűen csak nem jött meg és nem tudni, hogy miért mert kivizsgálás alatt van)

2023. okt. 7. 20:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk simán fogadnak másik városban is.

Kisvárosban lakom, bunkó az itteni nőgyógyász, ezért a szomszéd városba járok.

Soha nem kérdezték még miért, felvették ugyanúgy az adataim és kész.

2023. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%

#21! Ok.,erre írtam a magándokit, amire ő írta UTÁNA, hogy nem akar. Egyébként amúgy se értem, mert a kérdező kórházat ír. Szakrendelés sincs? Kimaradt menstruációval, negatív teszttel nem csodálom, hogy kórházba nem lehet bejutni. Ugyanakkor azt is írja, "ki gondolta volna, hogy 2hónapot kell várni". Hát...,ha csak éves kontrollra megy, akkor se először jár ott, tehát csak tudja, hogy van náluk. Nem vártam volna 3 hónapot, ha tudom, milyen lassan megy. De amúgy tök mindegy, nem kell ezért magyarázkodnia, ő dolga, nem 5 hónapos terhes szerencséjére, így nem oszt, nem szoroz, mikor ment, még korán is van.

#13

2023. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem olvasom végig, de kedves kérdező én pontosan így estem teherbe. Hormon zavar miatt 2 hónapig nem jött meg, majd egyszer csak egy erős ovuval teherbe estem a kislanyommal. Először engem is riogattak, de abszolút nem lehetetlen. Már 1 éves makk egészséges nagy lány ❤️
2023. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat❤️ Utolsó válaszolonak pedig gratulálok a kislanyhoz.
2023. okt. 7. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!