Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy szeretkeztünk a barátommal...

Úgy szeretkeztünk a barátommal, hogy menstruáltam közbe de most meg rá 1 hétre nagyon fája mellem, a fejem, szédülök néha. Lehet, hogy terhes vagyok? Ha kiderül a terhességi tesztből akkor mi a teendő? Nem akarok gyereket!

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Erre előbb kellett volna gondolni.Bármikor teherbe eshet egy nő,nem csak középidőben.Egy hét múlva tesztelj.Igen előfordulhat terhesség.
2013. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
irány Ausztria, egy magánklinika, ott tablettával is megszüntetik a terhességet (természetesen, nem ingyen!)
2013. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után a 14. nap reggel már tesztelhetsz egy 10-es teszttel. Ha kiderül , hogy terhes vagy, 1, 5-2 héttel később menj el orvoshoz, hogy igazolni is tudja a terhesség tényét. Ő majd elmagyarázza, milyen lehetőségeid vannak. Van esély amúgy a terhességre, de jóval csekélyebb, mintha középidőben történt volna az aktus.
2013. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont nemrég olvastam erről a tévhitről. Egy héttel az aktus után még nem nagyon szokott jelentkezni korai terhességi tünet, simán lehet peteérés vagy menstruáció előjel (esetedben peteérés). Persze ha biztosra akarsz menni, akkor már jövő héten jelezhet a teszt (ha terhes vagy).
2013. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tablettát csak ausztriában lehet kapni ?
2013. nov. 24. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, de én is úgy vélem, hogy itthon nem lehet kapni, csak 72 vagy 120 órás esemény utánit. Vagy esetleg valami spéci magándokitól...

(Nem én írtam az Ausztriás kommentet.)

2013. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itthon az abortusz tabletták illegálisak,és ha kint veszel,azzal is kórházban kell maradnod,míg a vetélés befejeződik.
2013. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Gondolom ezt a kérdést is te írtad ki...

Ami a lényeg, hogy bármikor teherbe lehet esni, mivel bármikor lehet, hogy nem akkor van peteérésed vagy nem csak akkor, amikor a nagy könyvben elő van írva.

Viszont ahogy már a másik kérdésednél is írtam, 1 héttel az aktus után semmilyen terhességi tüneted nem lehet!!! Bármit is érzel, nem a terhesség miatt van!

Aktus után legkorábban 14 nappal tesztelj egy érzékeny teszttel, de inkább napokkal utána! Akkor sokkal biztosabb eredményt mutat.

Egyébként a fejfájást front is okozhatja. A hányinger meg általában a terhesség 6-7. hetében kezdődik.

És legközelebb mindig védekezzetek az egész ciklus alatt az aktus legelejétől kezdve és akkor nincs gond!

2013. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megszülted?
2023. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!