Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lh teszt előtt,...

Pozitív lh teszt előtt, nektek is leesik 1 napra az lh szint nagyon?

Figyelt kérdés

Pár hónapja tesztelek, és azt figyeltem meg, hogy pozitív teszt előtt 1-3 nappal mindig nagyon nagyon halvány a teszt egy napig. Onnan is tudom, hogy 1-3 nap múlva pozitív lesz. Én nem érzem meg az ovulációt, csak a tojásfehérje folyás jelez, illetve a teszten ez az 1 napi leesés.


Nálatok is van előtte egy nagyon halvány nap? Ez amúgy miért van?

Azt tudom, hogy az egész ciklusban ugrál az lh szint, de ez az egy nap mindig jelzi nálam.


Barátnőmet kérdeztem, neki nem volt ilyen. Kíváncsi lennék mások tapasztalatára is. Köszönöm.


2023. okt. 8. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem folyamatosan erősödik. 2 nappal + előtt még halvány, másnap fele a kontrollnak, utána meg+.(Pontosabban hivatalosan nem +, mert egy hajszállal halványabb a kontrollnál, de én azt számítom annak, mert másnapra már halvány és tudom, hogy van ovum.)

Illetve, eddig így volt. Újabban a fele olyan erős kimarad és halványról másnapra+ lesz🤷🏼‍♀️ Ovus folyásom kicsivel előtte van. Pár napig tart általában, ovu napján van utoljára.

De ez mindenkinek más, nem kell az LH szintnek egyenesen arányosan nőnie. Függ a vizelet koncentrációjától is.

2023. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem éri az egyformát sem, akkor miért nem használsz egyel gyengébbet? 25ösnél nálam se volt egyforma, csak majdnem. 20as meg teljesen jól mutatja. Csak egy tipp volt :)
2023. okt. 9. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert 20-ast használok és az eggyel gyengébb már 10-es. Az meg valószínűleg napokig +lenne, nem tudnám, mi van. Ezt még már megszoktam, egyértelmű.

#1

2023. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!