Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy működik jóstesztként az...

Hogy működik jóstesztként az ovulációs teszt? Pozitív lesz az is? És előtte se nagyon halványul?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy
2023. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanúgy első vizeletből kell csinálni, és elvileg elkezd erősödni, majd pozitív lesz újra. Na ennek az egésznek én is bedőltem, és pont abban a hónapban próbáltam ki, amikor várandós lettem. Nekem egyáltalán nem vált be. A 10es hcg teszt előbb jelezte, mint az ovus jósteszt. Sőt, már a 10es nagyon erős pozitív volt, mikor még a jósteszt mindig nem jelezte pozitívnak. Majd egy hét késés után, na akkor leugrott olyan erős volt a második csík az lh teszten is, de ugye addigra már rég tudtam :D

Szerintem feleseleges, egy 10es teszttel többre mész.

2023. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyen jóstesztelésre pazarolni az ovu tesztet az a véleményem :) az ovu teszten mindig lesz második csík. Reggeli első pisiből kell és állítólag napról-napra erősebb lesz a második csík, de szerintem hülyeség.
2023. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amire az LH teszt pozitív lesz addigra a 10-es hcg teszt is egyértelműen mutatja, szóval teljesen felesleges ezzel vacakolni.


Legyen otthon olcsó 10-es hcg teszted és használd azt.

2023. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!