Leheteh terhes?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal,és elvileg jókor voltunk jó helyen..de még van 8 nap a nem várt menzeszig

Tegnaptol olyan meg magyarázhatatlan furcsa érzés van a hasam alján..se nem görcsöl,se nem fáj,inkább úgy tudnám leírni hogy kicsit zsibbad

Nem tudom másképp megfogalmazni,meg ilyenre nem volt példa menzesz előtt vagy semmi bajom vagy görcsölök,de úgy rendesen

Az lenne a kérdésem hogy lehet beágyazódási fájás? Volt ilyen valakinek?


2023. okt. 9. 19:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, mivel nem védekeztetek. De ez amit leírtál nem utal terhességre, és csak jó tanácsként, ne keress magadon tüneteket és magyarázz beléjük dolgokat. Várd ki a 8 napot és tesztelj.
2023. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ

Igen tudom hogy nem kéne keresgetnem a tünetet,de ez tényleg furcsa,mivel szerencsésnek mondhatom magam és nagyon ritkán fáj bármim is a menzesz előtt,ez most így hirtelen megváltozott volna

2023. okt. 9. 19:40
 3/30 anonim ***** válasza:
19%

Van olyan teszt ami a nemvárt előtt 5 nappal kimutatja én is olyat vettem!!

Alig várom hogy használhassam

2023. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Megmondanád a márkát?
2023. okt. 9. 19:41
 5/30 anonim ***** válasza:
25%

LIVSANE KORAI terhesség kimutatására!

Kazettásat vettem !

Rózsaszín doboza van

2023. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Várjál 8 nap van a nemvártig nagyobb eséllyel még be sem ágyazódott a méhedbe a megtermékenyitett petesejt, még vándorol valahol odabent ha dpo 5-6 on vagy.
2023. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
Nem igazán értem miért kaptam nulla pontozást ill 37????😡😡
2023. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%
Azert mert itt mindenki csak azutan tesztel amikor késik neki... (Ironia...) amugy nekem is mar a 11.dpon egyertelmu pozi lett a korai teszt.
2023. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
oké 8 as de dpo 6on amikor még besem ágyazódik felesleges ilyen tüneteket keresnie magán.Nekem is dpo9en pozitiv lett de nekem dpo10en kellett volna megjönnie.
2023. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

9,10 dpon minden esetben + volt a tesztem, volt hogy több egymást követő hónapban lett + tesztem, volt pár kémiaim, pár missed és vagy 3 gyerekem.

Szerintem csináltam vagy 100 tesztet 5 év alatt

2023. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!