Leheteh terhes?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal,és elvileg jókor voltunk jó helyen..de még van 8 nap a nem várt menzeszig

Tegnaptol olyan meg magyarázhatatlan furcsa érzés van a hasam alján..se nem görcsöl,se nem fáj,inkább úgy tudnám leírni hogy kicsit zsibbad

Nem tudom másképp megfogalmazni,meg ilyenre nem volt példa menzesz előtt vagy semmi bajom vagy görcsölök,de úgy rendesen

Az lenne a kérdésem hogy lehet beágyazódási fájás? Volt ilyen valakinek?


2023. okt. 9. 19:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon szeretne babàt az sajnos hajlamos tüneteket beképzelni. Sajàt tapasztalat. És tudom baromi nehéz vàrni de egy érzékeny teszttel is a nem várt napján tesztelnék. Drukkolok ! :)
2023. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Most reggelre szuro fájdalmat érzek jobb oldalon és barna folyasom van

Ez normális?

2023. okt. 10. 07:11
 13/30 anonim ***** válasza:
Folyamatosan barna folyásod van? Nincs piros benne?
2023. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Már most van benne piros..vér

Valószínű megfog jönni,csak ez még korai nekem nem szokott ennyivel hamarabb megjonni

2023. okt. 10. 08:51
 15/30 A kérdező kommentje:

Pár csepp vér távozott inkább úgy fogalmaznék

Tényleg nem értem mitőrténik szokatlan ez az egész mert soha nem tapasztaltam ilyeneket.

2023. okt. 10. 08:55
 16/30 anonim ***** válasza:
Hát igazából érdekes a szervezet. Mi 2,5 évig próbálkoztunk. Volt 0 tünet,volt nagyon sok tünet,volt hogy késett de megjött,volt hogy nagyon hamar jött,pedig azelőtt soha. 1x sem jelentett semmit,nekem a negatív tesztek elegek voltak az első pár hónapban,úgyhogy az én mottóm akkor az volt,hogy ha a 30. napig nem jön meg,csak akkor tesztelek mostmár. Egyszer 30-ra jött pedig soha nem volt olyan,akkor sem voltam. Amikor voltam akkor viszont ugyanolyan volt minden,mint máskor. Akkor beteg is voltam,és csak emiatt teszteltem a 29. napon,mert görcsöltem,tudtam úgy is megjön,de előtte mielőtt beszedem a gyógyszert tesztelek este egyet úgy voltam a lelki békémért,az viszont azonnal pozitív volt. Most ebbe a ciklusba úgy jártam,hogy a 23. napon barnás maszatolásom volt,minimális,görcsöltem is,minthogy amikor megjön. Na mondom 5 éve már nem barnáztam,ráadásul ilyen hamar megjön,de oké. Aztán az volt akkor,elmúlt egyből minden és nem jött meg azóta sem. Ma a 27 nap,én ebbe se gondolok többet,inkább félek hogy oltári hormonbajom van. Azt viszont nem szeretném. Bármi bezavarhat sajnos. Tesztelj majd azért kérdező.
2023. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16# vagyok. Bár off,de végül csak megcsináltam ma én is ami itthon volt. Félre az elveimmel. :D kérdező,ha nem jött meg csinálj egyet.
2023. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
És pozitív lett?
2023. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Engem is érdekelne pozitív lett e?

Én egyenlőre nem akarok tesztelni,szerintem kora lenne,ha esetleg meg is a barnazas baba miatt lenne akkor esetleg azért mert még most agyazodott be

Szóval megvárom a nem várt napját :D

2023. okt. 10. 15:36
 20/30 anonim ***** válasza:
46%

16# vagyok. Pozitív lett,facelle-t csináltam. Aztán majd kiderül rendbe lesz e minden,nem szeretném magam beleélni. Ez a négy nappal ezelőtti barnás téma volt szokatlan csak.

Nagyon szorítok kérdező! Mióta próbálkoztok? Volt azóta vér még?

2023. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!