Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 felett milyen plusz vérvéte...

40 felett milyen plusz vérvételt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Vagy ami hasznos?

Bár azt hallottam tök felesleges mert fals eredményeket adnak!!

És csak megijesztenenek!


2023. okt. 10. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Valamelyik NIPT tesztet (Panorama, Prena stb.)

Ezek magzati dns-t vizsgálnak, nem adnak fals eredményt. Drágák, az biztos, de megéri. Kombinált tesztet valóban nincs értelme csinálni, az csak becslés és a kor rögtön lerontja.

Én 38 évesen Panoráma tesztet csináltattam, egészséges a lányom, nem adott fals eredményt.

2023. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik non-invazív. Nifty, Prena, Panoráma vagy mit tudom én, mik vannak még.

Én is 40 fölöttiként próbálkozom és biztos fogom ezek közül valamelyiket, ha sikerül. (Kivéve, ha annyira egyértelműen rossz az uh., akkor magzatvíz mintavételt.)

Amit semmiképpen nem fogok, az a kombinált. Ott a kor miatt úgyis rossz jönne ki, szóval semmi értelme.

2023. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szuper köszi szépen mindkettőtöknek
2023. okt. 10. 14:13
 4/13 A kérdező kommentje:

Hú hát megnéztem ,azért ez nagyon gáz mi kerül egy vérvételen 129.000ft-ba meg 189.000ft-ba???!!😡😡😢😢

Nagyon durva,és felháborító

2023. okt. 10. 14:23
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

"....mi kerül egy vérvételen 129.000ft-ba meg 189.000ft-ba?"


Nem a vérvétel kerül annyiba, hanem a vizsgálat.

2023. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

#4! Sajnos, igen. Nem a vérvétel drága, hanem a mintát külföldön vizsgálják. Meg persze magán. Annyit kérnek, amennyit nem szégyellnek, és hát nem szégyellik 🤷🏼‍♀️

#2

2023. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
1. vagyok. Nyilván nem a vérvétel kerül ennyibe, hanem a vizsgálat. Hozzáteszem, hogy egy beteg gyerek nevelése ennél jóval többe kerül.
2023. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy mi kerül ennyibe,ne vesszetek el a részletekben!

A vérvételi vizsgálat ja ,teljesen mindegy minek hívjuk a lényegen nem változtat!!😩

2023. okt. 10. 14:52
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk itt inkább az a szomorú,hogy ezek nem alanyi jogon járnak. Nyilván akinek esze van megcsináltatja,de nagyon sokan nem szokták. Lehet itt vagdalkozni,hogy több egy gyerek,de sokan a beteg babát otthonba adják,ahol ugyanúgy állami pénzen folyik az ellátás és ott van magára hagyva. Ha mindenkinek alapjáraton biztosítva lenne kötelezően vagy a tb-ből levonva,akkor mondjuk ilyen betegségek nem is lennének,mert ki lenne szűrve. Aki még is szeretné megtartani,természetesen lehetne,az más. De én biztosan mindenki számára elérhetővé tenném.
2023. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok. Ebben egyetértünk 9-es válaszoló, nagyon jó lenne, ha fizetné az állam, de nyilván tisztában van vele mindenki, hogy nem fogja.

Ezért én azt gondolom, hogy ha valaki 40 körül vállal gyereket, akkor bizony ezt a költséget be kellene kalkulálni.

2023. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!