Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 15 nappal...

Együttlét után 15 nappal érezhetek tüneteket?

Figyelt kérdés
Hányinger, has beszurás. Aktus után 13 nappal negatív lett tesztem.
2023. okt. 11. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Igen.

Azóta már lehet pozitív is. Amíg nem jön meg tesztelhetsz, de ha 3 héttel az együttlét után is negatívan, akkor az már biztos.

Addig benne van, hogy a spermák 5 napig is élhetnek bent meg a beágyazódás, meg minden.

2023. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ilyen hamar nincsenek "tünrtek".
2023. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy a hányingert a terhesség okozná nálad. A tünetek a 6 héten kezdődnek. A hasszurka is akkor szurkál max ha nő a méhed a terhesség miatt ami szintén később következik be, illetve lehet megfog jönni azért érzel hasszurkát.
2023. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké és amikor történt az aktus akkor ovuláltál egyáltalán vagy már túl voltál rajta?
2023. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel 16 nappal utána teszteltem negatív lett
2023. okt. 12. 07:56
 6/7 anonim ***** válasza:
De mikor kell megjöjjön egyébként?
2023. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak késik, ha nemvárt napján negatív a teszted akkor az az is marad és megfog jönni szerintem :(
2023. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!