Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt 6nappal mit...

Menzesz előtt 6nappal mit jelezhet?

Figyelt kérdés

Mit jelenthet ha barnás néhol véres pecsételős folyásom van?18.ra nem várom,bár úgy gondolom ez terhesség jele nem lehet

Tudna valaki segíteni aki tapasztalt ilyet?


2023. okt. 12. 08:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Esetleg teszeljek a napokban ha nem változik meg rendes menzesz szerű vérzésre vagy így teljesen felesleges?
2023. okt. 12. 09:26
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog jönni előbb utóbb. Ha előtte több napig van kis barnázás, az utalhat valamilyen hormonproblémára.
2023. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy előbb jön meg.Terhességre ebből egyáltalán nem gondolnék.Ettől függetlenül,ha nem jön meg, akkor tesztelj persze.Veszíteni valód nincs.
2023. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Lehet beágyazódási vérzés is akár…de utalhat progeszteron hiányra is.
2023. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló

Vérvétellel meglehetne állapítani egy orvosnak ,hogy ha ez a gond? Vagy milyen orvosi vizsgálat kell hozzá ?

2023. okt. 12. 10:57
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Nekem egy két csepp barna maszatolás volt a 23. napon ebbe a ciklusba,görccsel,soha nem volt ilyen,utána egyből elmúlt. Majd késett és pozitív lett a tesztem. De mindenre gondoltam csak épp erre nem,első terhességnél se volt ilyen. De bármi lehet,hormonbaj,stb. Tiniként egyszer 2x jött meg egy hónapban és akkor ciszta okozta,de akkor rendesen ömlött.
2023. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azért tartom furcsának mert nem szoktam görcsölni,a mellem sem fáj és semmi tünetem nincs menzesz előtt sem és közbe sem

Tényleg nagyon ritka ha van hasfájás,de utoljára évekkel ezelőtt volt.

Most pedig a pecsételés előtt,szurkálást és olyan nyomott érzést tapasztaltam a hasam alján,aztán egészen világos barna folyasom lett egy napig sem,aztán lett pecsételős vérzés de az sem az igazi piros menzesz szerű vér..

2023. okt. 12. 11:21
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha progi hiányod van akkor lehet menni hormonvizsgálatra. Kicsit körülményes a vizsgálat. 1. vérvétel általában a ciklus 2-5 napján a második vérvétel pedig a 21. napon történik.
2023. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Már nem vérzek,kíváncsi vagyok milesz ebből

2023. okt. 12. 15:34
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok neked!! Én mára nem várom, de egyelőre negatív a teszt :(
2023. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!