Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli elso pisibol keszultek...

Peppuh kérdése:

Reggeli elso pisibol keszultek a tesztek mit jelezhet ha az ovu teszt 3nappal menzesz elott ilyen eros?

Figyelt kérdés

6.-ara nem varom.. reggeli elso pisibol csinaltam par tesztet! Zold 24-os LH teszt rozsaszin 10-es Lh teszt!

Ket sotetkek teszt 10-es hcg es a vilagosabb kek az 25-os hcg!

Elvileg 19-20-21 kozott volt pem , volt hasszurka illetve nyulos nyakom!

Lehet hogy meg sem volt akkor pem hanem most lenne? Ilyen letezik? Nem hasznaltam ovukor tesztet mert keson erkezett meg amit rendeltem es nem tudtam csinalni, de a tunetek alapjan ami megegyezik az elozo ovus honapokhoz 19-20-21 korul volt a peteeresem! Valaki tudna mondani valamit ami esetleg eszszeru lenne? Tanacstalan vagyok! Kepet csatolom kommentbe! Koszonom elore is a valaszoloknak! 😘



#HCG #LH teszt #Mostmivanakkor??
2022. dec. 3. 15:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2022. dec. 3. 15:48
 2/12 A kérdező kommentje:
2022. dec. 3. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció elött is emelkedhet az lh.
2022. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lh tesztnek semmi értelme ilyenkor. Hcg tesztek negatívak.
2022. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ilyen erős lh mellett a hcg is + volt amikor terhes voltam.
2022. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
semmit
2022. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma reggeli elso pisibol megint csinaltam lh tesztet kivancsi voltam hogy most mar elhalvanyodik e a masodik csik .. hat ugyan olyan eros mint tegnap volt .. hcg teszten az egyiken mintha lenne valami, de nem akarom bele elni magam mert csak kedden nemkene megjojjon.. 4eve varjuk a babat.. tudom semmi ertelme tesztelgetni ilyen koran , de nem birom megallni .. olyan regota varjuk a babat hogy nem birom tenyleg kivarni..
2022. dec. 4. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Neken fele ilyen volt az lh, de akkor már a hcg is + volt, és mind két teszt szépen erősödött.


Alsó az lh

[link]

2022. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kivancsi leszek.. nem ertek en ehez a josteszthez.. ha most meg negativ a hcg teszt , akkor meg van ra esely hogy esetleg 2csikos lesz? Vagy engedjem el ?
2022. dec. 4. 19:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha kedden kellene megjönni akkor a mai 10es hcg teszten már viszonylag egyértelmű csíknak kéne lenni.

Ne pazarolj pénzt és időt jóstesztre. Látod hogy pont semmi értelme!

Mensi elött max facelle v predi 10es tesztet használunk.

2022. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!