Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazòdàs? Mikor lehet...

Beágyazòdàs? Mikor lehet tesztelni?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel 10ik dpo-n halvány ròzsaszín volt törlés utàn,na gondoltam megjön előbb,mert volt rá példa

Hozzákell tennem hogy így szokott kezdődeni a menzim is és kb fél nap után beindul

De eddig még semmi nyoma

Éjszaka felébredtem arra hogy a bal petefészkembe szúr gyengén majd elis múlott

A kérdésem az lenne hogy ,,ha" beágyazòdás lett volna esetleg mikor lehet tesztelni

A vérzés a beágyazòdás kezdetét vagy a végét jelenti mármint akinèl van persze

Köszönöm


2023. okt. 13. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de szerintem ne éld bele magad. Tegnap (9.dpo) nekem is volt kb.2 csepp maszat, pont, mint amilyennek a beágyazódásit írják. Nekem menstruáció előtt sincs soha semmi, nem hogy ennyivel előtte. Úgy látszik, most mégis van, mivel ma teszteltem egy hómezőt🤷🏼‍♀️
2023. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmeletileg a beagyazodasi verzes napjan mar lehet tesztelni, lehet, hogy pozitiv lesz. De nyilvan biztos eredmeny csak akkor lesz, ha mar kesik.


Nekem is egyebkent volt, menstruacio elott 4 nappal, en azt hittem akkor, hogy meg fog jonni. De csak fel napig tartott es csak torlesnel latszodott, ezert volt gyanus, hogy ez akkor mi is, mert elmult.

En masnap teszteltem es eros pozitiv lett, tehat az esedekes mensi elott 3 nappal.

Szerencsere minden rendben volt, azota mar a kisfiam is megszuletett.

2023. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2es sajnálom de még nálad sincs veszve,nagyon koràn van

Írd majd meg a fejleményeket,drukkolok


És kedves 3as,de jooo ezt olvasni :) Nagyon örülnék már én is :)

Minden jòt nektek:)

2023. okt. 13. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a bal petefészkedbe ágyazódott be, az nem kis baj?
2023. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ez az itt ott szur stb dolog.Menstruációm elött sosem volt semmilyen tünetem, megjött mindig napra pontosan.Majd amikor elkezdtünk próbálkozni akkor minden hónapba éreztem hasszurkát fájt a petefészkem stb.Nem voltam terhes azthittem h igen mert sosem voltak ilyen tüneteim..Majd szépen megjött minden hónapban a havim.Aztán amikor sikeres lett a hónap és megfogant a babám az ég egy adta világon nem éreztem semmit.Ki érti?🤷‍♀️
2023. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elég érdekes :) Ahány nő,annyi tünet és minden terhesség más

Szòval míg nincs pozitív teszt fölösleges agyalni ezen :D Csak igaze mink nők ilyenkor mindig azt figyelük hogy mi màs hàtha ez a hònap sikeres

Majd kiderül :)

2023. okt. 13. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Köszi, megírom, ha van változás, de én már elengedtem ezt a hónapot. Ma is lett egy kicsi. Kevesebb, mint tegnap, úgyhogy most azon aggódom, mi lehet ez a kórság. Remélem, semmi különös és holnapra nyom nélkül eltűnik.

#1

2023. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!