Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Napsi1D kérdése:

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptember 11 én volt az utolsó menstruációm. A mostani 5 napja késik. Teszteltem de negatív lett. Amikor meg kellet volna jönnie éreztem hogy na most fog megjönni de nem alhasi görcseim vannak enyhék. Nagyon szeretnénk már babát.

2023. okt. 13. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha negatív a teszt, akkor nem valószínű a terhesség. Főleg ennyi késésnél
2023. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha a teszt negatív akkor mire kellünk mi? Látatlanban valaki azt mondja majd, hogy de terhes vagy? Attól, hogy babát szeretnél, még nem lesz, ha negatív a teszt.
2023. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy csak tényleg nagyon rápörgök a témára.
2023. okt. 13. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Ovulációt követed teszttel vagy uh-val? Talán később ovuláltál. Amíg nem jön meg, van remény.
2023. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves második. Arra hogy talán más is produkált már ilyen tüneteket? Hogy késett a mensije 5 napot de viszont a menstruációs “jeleket” produkálta. És tisztában vagyok vele hogy attól hogy szeretnénk még nem lesz.
2023. okt. 13. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Az hogy más miket produkál az nem a te tested. Nem vagyunk egyformák.
2023. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Most miért kell lepontozni?? Ha később volt ovu, simán lehet. Pl én pont ebben vagyok, 23.napon volt pozi az ovu tesztem... naptár szerint 3 napja késik, közben a 6.dpo-n vagyok.
2023. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ovulációs tesztet használsz ? Érdemes lenne ha babát szeretnél. Ja igen és lazíts :)
2023. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy nagyon rágörcsölsz. Nekem egy stresszesebb időszak kitolta a tűpontos 32 napos ciklusom 38 napra. Azt hittem már én is, hogy terhes vagyok, aztán ahogy teszteltem, láttam, hogy nem vagyok az, és másnap meg is jött. De persze lehet, hogy később volt ovud, vagy egy anovulációs ciklusod volt. PCOS nélkül is elfordul az olyan, és akkor is simán késhet.
2023. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Részemről, ha késésnél teszteltem és negatív lett, nem voltam terhes, napokon belül megjött. Pedig rendszeres a menzeszem, de így is becsúszik neha pár nap késés.
2023. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!