Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulműkődéssel...

Pajzsmirigy alulműkődéssel teherbe esés ejakuláció nélkül az előválladéktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Születésem óta nem működik a pajzsmirigyem(egyáltalán.)Emellett, ha a párom nem élvez belém, csak pár másodpercig mozog bennem, és ezelőtt 1 napig nem volt ejakulációja, akkor mennyi esélyem van terhességre?

A pajzsmirigyem gyógyszerrel kezelve van, de sokszor kihagyok véletlen 1-1 napot. A mensim vége után kevesebb, mint 1 héttel történt az eset.



2023. okt. 16. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte esélytelen, de jobb lenne védekezni, ha nem kívánt a terhesség.
2023. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Most mi a kérdés lényege? Akarsz gyereket vagy nem? Ha beléd ejakulált akkor lehetsz terhes.

Az utolsó mondatodat kifejtenéd?Nem világos. Előváladéktól is lehetsz terhes, a kérdés az itt hogy mikor ovuláltál?

2023. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

De miért kell úgy írni,hogy nem ment el bennem,csak pár másodpercig mozog bennem?

Vannak vizuális típusú emberek,mint pl én.

Elolvastam ezt és kajakra egy szexjelenet játszódott le előttem 🤦🤦

2023. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem akarsz gyereket, akkor SOHA ne szexelj védekezés nélkül, egyetlen percig sem.

Igaz, hogy kicsi a valószínüsége, de soha nem lehet kizárni a lehetöséget

2023. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es!A pajzsmirigyem kezelve van Eutirox.ot szedek rá, de néha véletlenül 1-1 nap elfelejtem bevenni, így a hormon háztartásom nem túl stabil hogy úgy mondjam.Nem, nem ejakulált belém a párom, csak sok helyen olvastam, hogy már az előválladékban is lehetnek életképes spermiumok ,bár ez 1. menet után nem annyira valószínű, főleg, ha a fiúnak nem volt pár órával azelőtt ejakulációja.A kérdés lényege tehát az, hogy nem élvezett belém a párom, pajzsmirigyem nem működik,és NEM az ovulációm alatt történt az eset, ezesetben mennyire valószínű, hogy teherbe essek az előválladéktól? Egyébként nem szeretnék gyereket.
2023. okt. 16. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy néha kihagysz egy-egy szemet, semmit nem jelent, csak ha tartósan nem lenne szedve.

Ha csinálnál egy vérvételt, meg sem látszana a tsh-n.

Tudom, mert nekem is volt ilyen, hogy kimaradt egy szem, mégis folyamatosan jó a pm eredményem, szóval erre ne alapozza.

2023. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ovulációval fogan egy baba.Ha nem ovuláltál az aktusnál akkod hogy a bajba esnél teherbe? Védekezz normálisan attól hogy a pajzsmirigyed nem működik..
2023. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Működik neki a pajzsmirigye, mivel gyógyszert szed rá.

Nem tudom honnan szedi, hogy "nem működik", mivel akkor nem írogatna itt.

2023. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva, én nem hiszek ebben az előváladékos sztoriban, főleg, ha nem volt előtte aktus. Állítólag lehetNEK benne spermiumok, de olyan elenyésző számban, ha egy férfi összesen annyival rendelkezne, minden meddőségis doki azt mondaná, hogy na, ezzel inszem se, max. lombik, de jobban járnának donorspermával.

Szóval szerintem előváladéktól teherbeesésre kb.annyi az esély, mint a lottó ötösre. De ha nem akarnék gyereket, nem kísérleteznék, mert hát lottót is mennyien vesznek és van, akinek bejön.

Nem tudom, meddig tart a menstruációd, de ha mondjuk 5 nap, akkor 1 héttel később a 12.Nekem pl.pont akkor van ovum. A spermiumok 2-3 napig vígan elvannak és várják a petesejtet, de extrém esetben 5 napig is élhetnek. Szóval ilyen szempontból bőven lehetnél terhes.

A pajzsmirigy betegségeddel meg ne akarj védekezni, mert nincs. Kezeled, egy-egy nap gyógyszer kihagyás nem befolyásol semmit.

2023. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as. Hidd el, elég sok problémám van a pajzsmirigyemmel, születésemkor bele is halhattam volna, orvosi papírom is van, hogy nem működik, születésem óta(ez nagyon ritka). Attól még mert szedek rá gyógyszert, attól még nem kezd el működni, az a gyógyszer csak pótolja a hormon háztartást. Nem értem, hogy miért ne írkálhatnék ide attól függetlenül, hogy nem működik. Na mindegy.
2023. okt. 17. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!