Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap együtt voltam egy...

Tegnap együtt voltam egy lánnyal,sajnos gumi nélkül,de nem mentem el egyszerüen,nem élveztem el utánna sem,most félek egy kicsit hogy terhes lesz,mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Tudom felelőtlenek voltunk,legfőbbképp én,de az ő állítása szerint nem lehet terhes,mivel volt két operációja,és a második után megsértettek valami és ahogy ő mondta : nem tud a petefeszke termelni

2021. dec. 21. 07:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszokat várok..
2021. dec. 21. 07:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. De védekezni nem csak a terhesség miatt kell. Hallottál már a nemibetegségekről? Pl HPV, Herpesz, HIV, stb.

Egy ismeretlen csajt megdugni gumi nélkül elég nagy könnyelműség és nem csak a terhesség miatt.

2021. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen hallottam róla..csaj azt àllitotta hogy a gumitól “allergias” vagy valami ilyet azért nem is vettem
2021. dec. 21. 08:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor latex mentes óvszer kell. Ne legyél ostoba.
2021. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Haha jó hülye vagy. A nemi betegségektől jobban félnék mint a terhességtől.

Én is allergiás vagyok, ezért használok latexmentes óvszert. Igazi barom vagy, aki a baszásért bármit megtenne, elhal az agya ha puncit lát.

2021. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer a nemibetegségek kivédésére is alkalmas.

Latexmentest vegyél legközelebb.

Most lehet gazdgabb lettél egy nemibetegséggel és látom, hogy meg sem érte.

2021. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy jó kis nemi herpeszt benyelsz akkor sosem gyógyulsz ki belőle, max tünetmentes leszel. Inkabb ettől félj, mint a tergességtől.
2021. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok...
2021. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
25%
Miért kell bunkon valaszolni? Kérdezőnek pedig: nagy valószínűséggel nem, 99% hogy feleslegesen aggódás. Reméljük csak jó tanuló pénz lesz!
2021. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ha pasi lennék, soha, de soha nem bíznék ezekben az azt állította, hogy ezért meg azért nem lehet terhes kezdetű mesékben.

1. Lehet, hogy ő is úgy tudja, aztán mégis a természet mást hoz (nem 1 ilyen ismerősöm van, akinek azt mondta az orvosa hogy nem lehet gyereke, és mégis van. Van akinek 2 petéjű ikrei vannak így)

2. Neked azt mondja, hogy nem lehet gyereke, csakhogy felcsináltassa magát, aztán te meg fizethetsz 20 évig

3. Kapsz valami fincsi nemi bajt, amiből alig bírnak kikezelni

Szóval vagy gumi, vagy nincs szex.

2021. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!