Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok inszem után 11nappal...

Ma vagyok inszem után 11nappal volt egy kis vérzésem,enyhe görcs kíséretében, abba kell hagyni a gyógyszert?

Figyelt kérdés
11napja volt az inszem, reggel volt a wc papíron enyhe vérzés. Progreszter kúpot azért feltettem. Most elmúl, nagyon halvány rózsaszín volt még utána. Most semmi. Vettem be magne b6 ot. A görcs is enyhült de azért érzem. Nem tudom ilyen hamar megjönne? Olyasmi érzés volt. Abba kell hagyni a kúpot? Kedden kellene csak menni a meddőségibe 😟

2023. okt. 20. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hagyd abba ha rendesen megjön. Vagy a menstruáció napján negatív teszt.
2023. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy! Abba ne hagyd még! Lehet, beágyazódási vérzés.
2023. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Beágyazódási vérzés járhat görccsel?

Akkor nem hagyom abba kedden megyek csak dokihoz.

2023. okt. 20. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy járhat.Nem a vérzés, maga a beágyazódás.
2023. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, most teljesen elmúlt, nem tudom nem e csak a progreszteron kúptól.

Annyira idegörlő 🥺

2023. okt. 20. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj reggel egy 10 es tesztel 12 nappal ovu után (már 10 nappal is) mutatja általában a teszt
2023. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!