Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet konditer...

Terhesség alatt lehet konditeremben, külső-belső combra végezni gyakorlatokat? Én konkrétan arra a gépre gondolok, amivel lehet végezni a gyakorlatot?

Figyelt kérdés

Pontosabban: amikor leülsz, és vagy a lábad között van a kar, amit mozgatsz kifelé, akkor külsőre dolgozol, a másik gép meg amikor a lábad két oldalán van a gép és össze kell nyomnod, akkor belső combra. Természetesen súly nélkül gondoltam, csak azért szeretném ezt csinálni,mert fájnak a forgóim, meg vizesedik a lábam, ezért kicsi szobabicikli,meg ez a két gép.


köszi a válaszokat


2011. ápr. 3. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Maga a gyakorlat nem árt, de nem hiszem, hogy a fájdalmaidra meg vizesedésre használ.

Nem irod, hogy mennyi idös terhes vagy, de mielött komolyabban elkezded, kérdezd meg a nögyógyászt, hogy mit lehetne a forgófájdalmak és vizesedés ellen tenni, mert lehet, hogy az ilyen gyakorlatoktól inkább rosszabb lesz.

2011. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem ilyenkor a hasizmod is dolgozik kicsit nem? Én nem merném, de lehet én vagyok túl parás.
2011. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21 hetes vagyok. A dokim azt mondta,hogyha bármilyen mozgást elkezdek, akkor majd csak akkor ha már mozognak a babák (ikerterhes vagyok, mert akkor ők jeleznek ha valami nem esik jól nekik. Csak gondoltam hátha végez valaki közületek ilyenféle gyakorlatokat.
2011. ápr. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!