Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyar nogyogyasz angliaban?

Magyar nogyogyasz angliaban?

Figyelt kérdés
magyar nogyogyaszt keresek angliaban. ha valaki tud ilyet kerem irja meg a nevet es cimet.elote is koszonom
2010. okt. 19. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne, meg h melyik a 10es teszt idekint, mert meg a patikus se tudta megmondani..
2010. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mar midenfelekeppen kerestem a neten de nem talaltam. ezt azert nem akarom elhinni hogy egesz angliaban nincsen magyar doki.
2010. okt. 19. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak az elso valaszolonak tudok valaszolni. 10-es teszt pl. az osszes Clearblue, Predicator, a Superdrug tesztje, First response...sok van meg, de csak a tajekoztatoban van irva , hogy milyen erzekenyseguek. Sajnos azt meg csak ugy lehet latni, ha kibontod a dobozt, amit nyilvan ott nem lehet. Az meg fura, hogy a drogeriaban nem tudak megmondani meilyk a 10-es.
2010. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ma csekkoltam a First Response 25os, mindjart belinkelem a tablazatot.. viszont ma talaltam egy oldalt ahonnan rendeltem 10db 10es tesztet, olyat amilyet az NHS is hasznal, kiszallitassal egyutt 2.28£, szoval viszem vissza a First Responset amit 10£ ert vettem 2db van benne
2010. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Woow! Koszi! Lehet akkor en is innen fogom rendelni. Remelem nem azert vetted a First Responsot, mert azt irtam, hogy 10-es?! :-S Amit rendeltel errol az oldalrol ( amit a korhaz is hasznal) az ugye 10-es?

Nem lehet , hogy "rosszat" vettel? Ugy ertem most kerestem ra neten es tobb fele van. Van olyan, ami 6 nappal a mensi elott mar pozi lehet. Az nem hiszem, hogy 25-os, de vegulis mindegy, ha ilyen olcson tudsz rendelni.

A kerdezotol meg elnezest, hogy eltertunk a tematol.

2010. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem sajna mar egy nappal korabban megvettem a First response-t de viszem vissza, majd ma belinkelem az oldalt ahonnan rendeltem..
2010. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a 20:03as beiro vagyok, ados maradtam az oldallal ahonnan az olcso 10es erzekenysegu teszteket par fontert lehet kapni tizesevel..

ja es igen en is ledobbentem a patikusno (30 koruli kelet europainak tunt) tajekozatlansagan. mentsege az volt, h ezt meg soha nem kerdezte senki, s o se hallott rola :)


[link]

2010. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!