Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második kémiai 2 hónap alatt?

Második kémiai 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Előző ciklusban 10 nap késés után jött meg iszonyat fájdalommal, akkor sem erősödött a 2. csík.

Most ugyan még csak hétfőn kellett volna megjönnie, de kedden és ma is ugyanolyan erős a csík. Predictor-t csináltam mindkétszer.

Gondolom ne reménykedjek ez is csak kémiai lesz megint?


[link]



2023. okt. 26. 07:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kémiai lesz,legalábbis ez az én véleményem.
2023. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Csináltam reggel egy x-epil 10-est is, de azt most először.

Száradás után elég sötét, de gondolom akkor már nem számít


[link]


1,5 év alatt 5 kémiai terhességem volt. Pedig minden hormon jó, mindkettőnkkel minden rendben van és mégse marad meg.

2023. okt. 26. 08:45
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ra lehetoseged esetleg nezhetnel veralvadast is laborban.(trombofiliara) ha meg eddig nem volt. Meg pajzsmirigyet( ha nem csinaltattal meg pajzsmirigy hormonokat)
2023. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap megyek hcg-t és progeszteront nézetni akkor ràkérdezek ezekre. Köszönöm
2023. okt. 26. 08:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

#3 jó ötleteket adott.

Minden esetre bíztató, hogy van két pozitív teszted. A helyedben nem csinálnék többet, mert ezek nem alkalmasak arra, hogy a hcg szintjének emelkedését pontosan kimutassák.

Nekem 6 hetes terhesen szívhang orvosi megerősítése után is haloványka volt az xepil, amit poénból csináltam. Ahhoz képest most 21 hetes vagyok egy egészséges kisfiúval.

Tudom, nagyon nehéz ilyen előzmények után, de próbálj megnyugodni és bizakodni picit. Ezek pozitív tesztek!

Minden jót kívánok neked. Majd írj, ha van kedved, hogy mit mondott a doki!

2023. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Mindenkepp kerdezz ra,ird meg majd mit mondtak :) de remelem most minden rendben lesz!

2023. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem nem negatívan gondolkodni és mindenképpen jelentkezni fogok, ha van valami fejlemény. Most már nem is hiszem hogy fogok még tesztet csinálni, mert csak elkeserít :(
2023. okt. 26. 15:14
 8/22 A kérdező kommentje:

Voltam vérvételen, este lesz eredményem. Azóta nem teszteltem, este éreztem hogy fáj a hasam, de nem jót meg.


A plusz vizsgálatokra azt mondta a hölgy, hogy előbb várjuk meg mi lesz ennek a terhességnek az eredménye és ha nem marad meg akkor menjek és megcsinálják.

2023. okt. 27. 10:04
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen,ha veletlenul ezek allnak a hatterben nem nagyon lehetne mar mit csinalni most. De remenykedjunk hogy nem lesz szukseg ezekre a vizsgalatokra!
2023. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem azért de miért lett törölve az a válaszom amiben biztatlak,hogy ne add fel,hátha most sikerül?

Abban volt valami rossz,hogy valaki jelentette? 🤣🥱

2023. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!