Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Slinda nevű fogamzásgátlót...

Slinda nevű fogamzásgátlót szedem 4. hónapja Eddig volt rendesen menstruációm most a második 2.hónap, hogy teljesen elmarad Ez normális?

Figyelt kérdés
Megyek majd dokihoz jövő héten,terhes sem vagyok, csináltam tesztet, nem is egyet
2023. febr. 10. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy te így jártál (egyébként igen, normális)

Nekem mellette 3honapig non-stop megvolt. Abbahagytam, hormonzavar...

2023. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

De amúgy le is írja a tájékoztató, csak el kellene olvasni.

“Az egyik hátrány, hogy a Slinda 4 mg filmtabletta szedése során rendszertelen időközönként hüvelyi vérzés fordulhat elő. Az is előfordulhat továbbá, hogy a vérzése teljesen kimarad.”

2023. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, ezt olvastam én is, de azért azt gondoltam miután szedem már egy ideje, akkor beáll és mint minden fogamzásgátlónál megjön majd

azért köszönöm szépen a segitséget

2023. febr. 11. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!