Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez a peteérés dolog?

Hogy is van ez a peteérés dolog?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy 5 nappal a legjobb együtt lenni peteérés előtt,de azt is hallodtam hogy 2 naponta elég!

Most hogy van ez??

Normális nem lekezelő válaszokat várom!

Köszönöm szépen


2023. okt. 26. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Peteérés napján a legjobb vagy előtte egy nappal,esetleg utána egy nappal.
2023. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Úgy ahogy az 1-es mondja.5 nappal előtte az határ eset,mert kb addig életképesek a spermiumok odabent,de ez lehet kevesebb is,így akkor pont nem sikerül,ha esetleg nem addig élnek,vagy egy nappal később van mégis ovu.A 2 naponta meg logikus,mert ha nem is pont a napjára esik, akkor egy nappal előtte,vagy egy nappal utána sikerülhet a megtermékenyítés.
2023. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
5nappal elötte nagyon határeset max addig élnek el a spermák odabent de ez a max határ.Szerintem ez nem minden esetben igaz... A legjobb ovuláció elötti illetve ovuláció napján együttlenni. Legalábbis én nem teherbe csak akkor amikor pont ovuláció elötti napon csináltuk.
2023. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van 2 nap mikor nyákos odalent!!

De mult hónapban pont akkor voltunk együtt,mégsem lett baba

Illetve akkor is

2023. okt. 26. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát nem mindenkinek jön össze első hónapban a baba .Van akik hónapokat próbálkoznak így mint mi.. És figyeltem az ovut ovutesztttel tűpontosan követtem mindent, szexeltünk ovulációkor mégsem lettem terhes. 25% esély van ovulációkor hogy teherbe esel. Szerintem nem elég a nyákot figyelni. Tesztelj ovuteszttel olyan ciklus 10.napjától hogy le ne késd.
2023. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Úgy, hogyha 2 naponta vagytok együtt, nem lehet mellélőni, mert mindig van készenlétben várakozó spermium. De azt nem azt jelenti, hogy sikerül is! Hiába jó az időzítés, még van egy csomó feltétel. Azért nem jött össze, mert mint írták, így is 25%esély volt rá.

5 napig ritkán várakoznak, szóval a csak 5nappal előtte nem egy jó módszer. Főleg, hogy azt se tudod, mikor vagy 5 nappal előtte 🤷🏼‍♀️

2023. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk az az érdekes hogy jó mondjuk fiatalabbak voltunk 32 de 2 alkalomból jött el össze a gyerekek,és rohadtul nem néztünk semmi féle ovulácio peteérést stb semmit jöttel és kész!!

Úgy csináltuk ahogy éppen jött és kész

2023. okt. 26. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!