Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsot szeretnék kérni ha...

Tanácsot szeretnék kérni ha igy hogy 2nappal korábban volt peteérésem viszont lassan 1 hete tart ez a folyásos dolog.. Hogy tudom meg hogy ez az e esetleg vagy hogy ti hogy számoljatok ki mikor van luterális fazis?

Figyelt kérdés
Doki annyit mondott hogy ha érzem a folyást akkor kell vigyázni így tudom magam is megállapitani.. Ez mind jó de hát szerintem ez nem normális igy.. Szerintetek uh on látja a doki ha erős folyásom van van egy tüsző, meg hogy mi van ott bent mi zajlik? Mi ennek a vizsgálatnak a neve?
2020. júl. 4. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyák+ovulációs teszt+hőmérő a legjobb. Ha dokihoz jársz peteérés követésre, azt follukulometriának hívják
2020. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1es köszönöm.. És ezt hogy tudom vezetni?? Hőmérseklet stb
2020. júl. 4. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak különböző appok a telefonon, és azon keresztül. A hőmérőzést pedig reggel kell mérni, naponta kb. ugyanakkor max. fél óra eltéréssel. Eddig én sem csináltam, de most indul az új ciklus, és megnézem. De ha szeretnéd max. füzetbe is tudod, és beragasztod az ovu teszteket, én pl. ezt csinálom.
2020. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!