Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki UH-s peteérés követésben...

Aki UH-s peteérés követésben jártas: ha még a ciklus elején vagyok, és az uh-n egy petesejtnek tűnő dolog látszik, akkor onnan még minimum hány nap lehet az ovu?

Figyelt kérdés
Már ha tényleg az. Az orvos csak annyit mondott, hogy az egyik petefészekben látható valami, ami akár petesejt is lehet. Ha most tudtunkegyüttlenni, akkor nincs sok esély a babára, ugye? (Azt is figyelembe véve, hogy a spermiumok max 5-7, de inkább csak 2-3 napig maradnak életben).

2016. dec. 10. 08:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Menzeszem még nincs, szoptatok, így nincs mihez viszonyítani.
2016. dec. 10. 08:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Az se biztos, hogy lesz ovu, nemhogy hány nap múlva. Nekem a 10. ciklusnapon 10 mm-es volt a legnagyobb tüsző, mondta a doki, hogy ekkor már nagyobbnak kéne lennie, vagy megérik, vagy nem.


Ha mondanál egy méretet, és feltételeznénk, hogy valóban érésben van a tüsző, nem csak úgy van, akkor lehetne úgy kalkulálni, hogy kb. 2 mm-t nő egy nap a tüsző és 22-25 mm-es méret környékén szokott megrepedni.


Ha most tudtok csak együtt lenni, akkor egyértelmű 18-20 mm-es tüszőnek kéne lenni, hogy lehessen belőle baba. (Az "ami akár petesejt is lehet" kétlem, hogy ilyen... )


De persze próbálkozni kell, elsősorban az együttlét kedvéért! :)

2016. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Sajnos konkret meretet nem mondott a doki, es en is igy sejtettem, hogy ez meg messze lehet. Koszonom, hogy ilyen jol leirtad, hogy is van ez, csak ovatosan mertem remenykedni egy ilyen valaszban:)
2016. dec. 10. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!