Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki este mar teherbe ugy...

Valaki este mar teherbe ugy hogy 2 héttel a menstruácio előt vérzet de csak 4/5 cseppet?

Figyelt kérdés
Es el is mullot
2023. okt. 26. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam es az volt oda irva ugy ovulácios vérzes de nekem előtte Még sosem volt ilyen
2023. okt. 26. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ovulációs " vérzés" vagy beágyazódási vérzés.Passz.tesztelt ha menstruáció elött 2 héttel történt ilyesmi akkor ha most tesztelsz tuti kimutatja egy teszt.Nem látunk beléd.
2023. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ovus vérzés lehet. Régebben nekem se volt, most meg szokott néha 🤷🏼‍♀️ Semmit nem jelent. Terhes lehetsz akkor is, ha van, meg akkor is, ha nincs. Egyébként nem maga a repedés okozza, hanem a hirtelen ösztrogén leesés.
2023. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt pecsételő vérzésem.

El is mentem a nőgyógyászhoz h jajj, vérzek miez, de ugye akkor még nem látott semmit a terhességből, más bajt meg nem talált.

Aztán amikor késett, pozitívat teszteltem.

2023. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ovuláció volt. Ha éppen akkor voltatok együtt, esélyes a baba.
nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!