Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 2 nappal reggeli...

Mensi előtt 2 nappal reggeli vizeletből időn belül halvány pozitív lett a facelle korai terhességi teszt. Mensi előtt 1 nappal és a napjan az x-epil negatívat mutatott... van remény?

Figyelt kérdés

Nem várt mensi napján reggel hüvelyen belül már ott a barnázás, délelőtt már élénk piros. De csak hüvelyben, wc papíron, tisztasági betéten továbbra se semmi.

A ciklus 14.és 16.napján voltunk együtt, ezt követően 8-10napra jött a szurkáló érzés petefészek és méh környékén és az émelygés és gyomorsav, valamint a belső "női megérzés", hogy beköltözött a kis lakó.

Szabályos 26 napos ciklusaim vannak. Mindig napra pontosan jön meg.

Van még remény? Nyilván nemsoká kiderül, de akkor is furcsa a korai halvány csíkocska.



2023. okt. 29. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ilyenkor a jó válasz. Őszinte véleményre vagy kíváncsi?
2023. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Majd meglátod.
2023. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mensi előtt 2 nappal halvány pozinak nézted, azóta vérezgetsz és negatívak a tesztek, akkor ne nagyon éld bele magad.
2023. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Miért turkálsz indokolatlanul a hüvelyedben?

Én úgy tudom, az x-epil 25-ös teszt, ez alapján lehet e terhesség. De a vérzés nem jó jel, lehet, hogy kémiai csak és meg fog jönni.

2023. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Remény mindig van és néha bejön 🩷. Ha viszont van 2 negatív teszted és kezdesz vérezni, akkor ott extrém kicso az esély. Nagyon átérzem! Mióta próbálkoztok?
2023. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én emiatt nem akartam idő előtt tesztelni soha, még utána is két esélyes, nem hogy előbb. :( Belül meg ez a bizonytalanság rossz lett volna. Ha vérzel és negatív, szerintem se jó jel. Ugyanazzal a facellevel teszteltél? Xepil 25-ös. Ma van a nem várt? Kiderül akkor nemsokára.
2023. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha facelle volt az első teszt, akkor azzal érdemes tesztelni. Megmutatod a pozitív tesztet?
2023. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kémiai volt, nekem is sokszor előfordult 2 napig 10 es teszt pozi majd, egyre halványult és meg is jött.

Lehet valami elindult.

2023. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Igazából gondoltam, hogy mensi lesz, de nagyon ráfüggtem a témára az előzmények miatt, ezért mindenben az reményt kerestem.


Májusban volt egy 16.hetes vetélésem és ha akkor pozitivat tesztelek, amikor a kérdést írtam, az pont egybe esett volna az angyalkám születésnapjával.


Előtte 1 évig próbálkoztunk, azóta pedig orvosok hadát megjártam már. Azóta már elengedtem a témát és nem stresszelek rá a dolgokra. Majd jön a szivárványunk amikor szeretne.


A túrkálós üzenetre válaszul, csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy a méhnyak, ill méhnyaknyák vizsgálata is része a termékenységed monitorozásának. Ha hüvelykúpot, vagy tampont raksz fel is benyúlsz. Természetesen alapos kézmosás után, tehát nem értem miért vagy úgy oda a "túrkálás" miatt.

dec. 23. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Én voltam a "turkálós". Ha kúpot rakok fel, akkor már eleve van egy fertőzésem, azért kell a kúp. Pont ezt akarom elkerülni, amennyire csak lehet. Ha tampont rakok fel, akkor pedig biztosan nem vagyok terhes. (Egyébként nőgyógyászok nem ajánlják a tampon használatát se, de igen, én is használok.) De a legfontosabb különbség, hogy mindkettő szükséges rossz, de egyiknél se turkálok olyan "mélyen " Azt nem értettem, mi köze a termékenységtudatnak az akkori turkálásodhoz, megmondom őszintén, most se értem.

A turkálásod nem értettem, a reményt igen. Nekem is volt idén vetélésem és most újra terhes vagyok. A lombik előtti utolsó lehetőség sikerült. Ugyanez volt bennem, hogy csak addig sikerüljön, mielőtt szültem volna🙏 Ehhez képest úgy tudtam, az utolsó lehetőségnél ovum se volt, aztán mégis 🤷🏼‍♀️ Angyalkám születésnapján pont annyi idős terhes voltam, mint amennyi idősen őt elveszítettem. Hát, azért nem mondanám, hogy nyugodt voltam. 2 nappal később pici vérzésem is lett, szóval újra megjártam az ügyeletet. Egyelőre úgy tűnik, minden rendben, de még nem élem bele magam semmibe.

Hidd el, neked is jönni fog, és nem azon fog múlni "ellenőrizgeted-e".🤞

#4

dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!