Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is negativ ez a...

Szerintetek is negativ ez a facelle teszt?

Figyelt kérdés

masik kerdesem hogy 19 nappal a kerdeses aktus utan mar mutatnia kellene ilyen erzekeny tesztnek hogy van e baba igaz?

itt a kep a tesztrol

[link]

[link]



2023. okt. 29. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen negatív. Attól is függ, hogy mikor voltál termékeny időszakban. Ha onnan telt el a 19 nap, akkor már mutatnia kellene.
2023. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
mikor kell megjönnie? Ovulaciótol számolunk nem aktustól
2023. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rendszertelen, ezert szamolok aktustol
2023. okt. 29. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ezért érdemes ovulációs tesztet használni. Így megismered a ciklusod és ovulációtól számítva kb mindig ugyanannyi nap telik el a következő menstruációig.Így tudod mikor fog megjönni.Nem rosszból írtam a kettes kommentemet, nem èrtem miért lett lepontozva.Legalábbis érdemes így.Meg tudod mikor ovulálsz( ugyanis ekkor foganhat a baba) és nem kell mindig lottóznod.De ez csak az én véleményem.Nekem is rendszertelen volt a ciklusom( vagyis azthittem h az) aztán használtam ovulációs tesztet és megtudtam h annyira nemis rendszertelen, csak késöbb ovulálok így később jön meg.
2023. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4# Nem mindenkinél válik be. Nekem volt, hogy full pozitív lett, közbe UH is volt, tünetem is. 2 naponta volt végig UH, nem volt abba a hónapba ovu mégsem. Még is ugyanúgy megjött akkor is , illetve soha nem volt fix idő az ovu és menstruáció között. Egy idő után rá is hagytam és nem időhöz kötöttünk mindent. Amikor pedig összejött, több mint 2 év után, 1x voltunk együtt abba a hónapba és nem is a korábbi ovus időszakban, totál távol tőle. Nem csodaszer azért, meglehet próbálni.
2023. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Saját tapasztalatból írom, nekem bevált. Megismertem a ciklusomat amúgy meg fogalmam sem volt mikor ovulálok ezekelött.
2023. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6# Igen,neked szerencsére igen.
2023. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5,7# vagyok. Kérdező és mikor kellene megjönnie? Én azt várnám meg.
2023. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Hát aki megsem próbálja ( mint a kérdező szerintem).Én megpróbáltam ha nem működött volna nem..De azért a nők 80%nak beválik.Döntse el mindenki maga.ha hónapokig évekig akar lottózni mi merre hány méter meg ha ráér csinálja.
2023. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!