Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laktofeel használata alatt...

Laktofeel használata alatt lett vki terhes?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy használta pontosan? Hány napig?
2023. okt. 29. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi van? A lactofeel nem fogamzásgátló. Csak egy tejsavas készítmény, ami jó enyhén felborult hüvelyflóra helyrerakására.
2023. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem is emiatt kérdezem...nálunk aktuális a babaprojekt...
2023. okt. 29. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Jó, de akkor nyögd már ki, hogy mi a bajod?

Nem segíti, nem akadályozza, de amíg diszkomfort érzeted van, nem kéne "babaprojekt".

2023. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hogy jön ide a lactofeel? Az nem segíti a teherbe esést, nem is hátráltatja. Ha hüvelyi kellemetlenséged, felborult hüvelyflórád van, arra szuper, ahogy előttem is írták. Arra használd. Közben lehet nemi életet élni, de ez a készítmény, ismétlem, semmilyen befolyással nincs a teherbeesésre.
2023. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes. Vki aki használt laktofeelt ciklus alatt teherbeesett mialatt használta? Ti nem értetek magyarul? Vagy nem értem miért olyan nehéz értelmezni a kérdést. Nem kértem tanácsot vagy használati utasítást. Ennyi köszi
2023. okt. 30. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért kérdés? Áruld már el, mert hülyén halunk meg. Még terhesen is használható.
2023. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te nem érted, hogy semmi értelme a kérdésnek, fel kéne fogni, hogy 0 befolyása van a teherbeesésre, azért lényegtelen, hogy hány napig kellett használni. Ha hüvelygombád is van, akkor is lehetsz terhes, ha semmilyen értelmes védekezési módszert nem használsz.


Ez nem olyan, mint a Pharmatex, nem öli el a spermákat.

2023. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!