Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló használata...

Farkas Évike kérdése:

Fogamzásgátló használata esetén mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés
2,5 honapja szedem a fogamzásgátlót és elméletileg 2 honap szedés után hat, ha a peteérés napja elött egy nappal élvezett belém a barátom, és két nappal utánna erős folyasom van akkor számithatok rá hogy terhes vagyok?

2015. júl. 24. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A hatékonysága korrektül itt látható: [link]


Egyedi esetedben ezt senki nem fogja megmondani. Idővel kiderül.

2015. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs peteeresed. ezt gatolja meg a fogamzásgátló. első levelet végig kell szedni, utana 99.9% rendes használat mellett. de általában azok esnek teherbe mellette, akiknek fogalma sincs hogy működik. mint tr
2015. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj anyám. Ha rendesen szeded a fogamzásgátlót, akkor nincs peteérés. Ha meg mégis volt, akkor 2 nappal utána semmi terhes-tünet nincs. Javaslom a biológiakönyvet és a gyógyszer tájékoztatóját olvasásra.
2015. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jólvan tudom csak nekem nem szokott erős folyásom lenni na, és köszönöm
2015. júl. 24. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyik gyógyszert szededhogy két hónap után hat csak, amiket én szedtem arra az volt írva,hogy a menstruáció első napján kezdem el szedni azonnal véd, persze a legtöbb ember ahogy én is még védekezik egy ideig!

Peteérésed nincs ha fogamzásgátlót szedsz, folyás bármitől lehet erősebb. de ha valaki terhes akkor sem tünet,hogy aktus után másnap erősebb a folyás...

2015. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhes nem vagy, de lehet, elkaptál valami fertőzést. Ha szaga les, akkor nődoki. egyébként a mai fogamzásgátlóknál már nem kell két hónapot várni.
2015. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!