Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel nagyon szeretnénk...

Férjemmel nagyon szeretnénk kisbabát, próbálkozunk is 2 hónapja, viszont betegek lettünk és antibiotikumot kaptunk. Szabad így is próbálkozni vagy addig hagyjuk abba?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan próbálkozzatok.
2023. okt. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mikor ovulálsz? Próbálkozhatsz egész hónapba de csak ovulációkor fogan baba abban a 2-3 napban.
2023. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 nap múlva.
2023. okt. 30. 06:51
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan.
2023. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes, amiket írtok. Mikor 5. inszeminációm előtt gyulladás miatt antibiotikumot írt fel a háziorvos, közölte, hogy teljesen felesleges elmennem inszemre (rá 1-2 napra volt esedékes), mert így 100%, hogy nem sikerül.

Már a tüszőrepesztőt is beadtam, szóval ennyire a nyakamon volt a beavatkozás.

2023. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
5... az, hogy nem sikerül, meg az, hogy káros a babára, nem ugyanaz a dolog. ugyanúgy próbálkozhatnak, semmi bajuk nem lesz.
2023. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Egy ismerősömnek azért kellett abortuszra menni, mert épp olyan gyógyszert (antibiotikumot) szedett fogantatáskor, ami miatt sérült lett volna a gyerek.

Valószínűleg teratogén hatású gyógyszer lehetett.

2023. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

5-ös mondjuk én ebben biztos nem a háziorvosra, hanem a meddőségis orvosra hallgattam volna... A háziorvos rohadtul nem ért a meddőségi kezelésekhez.

Másrészt attól hogy nem sikerül még nem felesleges. A legtöbb esetben az inszemeken az ember csak túl akar lenni, hogy mehessen már lombikra.

Ha te ragaszkodtál is minden inszemhez, ezért nem mentél el, de már beadtad a tüszőrepesztőt spontán akkor is lehetett volna próbálkozni, hiszen mi lesz.. Maximum nem sikerül, de az esély meg van. Ha nem is próbálkozol akkor meg 1000% hogy nem sikerül...

2023. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"5-ös mondjuk én ebben biztos nem a háziorvosra, hanem a meddőségis orvosra hallgattam volna... A háziorvos rohadtul nem ért a meddőségi kezelésekhez."


Egyébként ennek ellenére elmentem, úgysem sikerült volna amúgy sem, és nem volt kedvem új ciklust kezdeni. A meddőségi orvosnak nem is szóltam, arról sem, miért szedem. Túl akartam rajta lenni, mivel tudtam, hogy az az utolsó inszeminációm.

Ezt csak érdekességként írtam le, hogy nekem mit mondtak.

2023. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!