Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki még 4. dpo-n? 🙂

Van valaki még 4. dpo-n? 🙂

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt ☺️ tudom hogy ilyenkor nincsenek még terhességi tünetek, csak kíváncsiság :) meg jó együtt izgulni, hogy sikerült-e vagy sem :)

Ki mióta próbálkozik? Hányadik baba (lenne)?


2023. okt. 30. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:

Nagyon bízok/bízunk benne, hogy sikerült :)

Nem ugyan olyan teszt, mint amit tegnap előtt csináltam, viszont ugyan úgy 10-es.

Talán picikét mintha jobban látszódna, mint a tegnap előttin, nem tudom :) a 2 nappal ezelőttin mintha szürkés lenne a csík, ezen kicsit rózsaszínes (élőben legalábbis). Izgulok :)

2023. nov. 4. 10:39
 22/64 anonim ***** válasza:

Igen,látni hogy ròzsaszín:)

Drukkolok,jelentkezz ha újra teszteltel biztos erősebb lesz már :)

2.voltam*

2023. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:

Igen én is látom :)

Gratula :)


Nekem ilyen volt 9.dpo

10-es érzékenységű teszt.


[link]

2023. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

Én is 10-est csináltam :)

Holnap újra tesztelek. Annyira izgulok, nem bírom ki :) remélem a holnapin kicsit erősebben fog már látszani, nem nagyítóval és lámpával kell keresni :D

2023. nov. 4. 13:02
 25/64 anonim ***** válasza:
Szia!Teszteltél?😊
2023. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, teszteltem. Nem nagyon látok rajta még egy halvány vonalkát sem.

Mensinek még mindig semmi jele. A hasamban érzek valami furát ott alul, mintha ilyen feszítő érzés lenne, vagy nem is tudom. De görcsnek semmiképp nem mondanám, főleg nem olyannak, ami mensi előtt szokott lenni. 2 napja nagyon fáradt vagyok, bárhol tudnék aludni, bármennyit.

2023. nov. 5. 10:35
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

12 vagyok, én írtam, hogy nem látok semmit a teszteden.

Még mindig korán van a teszteléshez, szerintem próbáld meg 3-4 nap múlva ha addig nem jön meg.

Szorítok!!!


Én is mindig teszteltem 10-12 dpo-n aztán folyton megjött.

Most még direkt tesztet se vettem, majd ha szerdán nem jön meg veszek.

2023. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy veszek 10-es cb tesztet, de amennyi jót hallani róla, ugyan annyi rosszat is.

De moat inkább lehet várok még 2-3 napot a teszteléssel én is :)

2023. nov. 5. 10:45
 29/64 A kérdező kommentje:
Azért is reménykedek ennyire, mert a ciklusaim 22-23 naposak, kb 98% hogy a 22. napon jön meg. Ma vagyok a 23.-ik napon, 10.dpo. Ez volt az első hónap, hogy ovutesztet használtam, 13.napon lett pozitív. Abból gondolom, hogy most csúszott az ovum, mert ilyen “tüneteim” a 9-12 nap között szoktak lenni, mint most a 13.-14.napon és a pozitív ovutesztnél voltak. Így próbálom magamat azzal nyugtatni, hogy csak késett pár napot, ezért később lesz majd csak pozitív a hcg teszt (remélem legalábbis :) ). Mivel az ovum késett 2-3 napot elvileg, így a mensim is fog (remélem meg sem jön 😅), de 2 napja érzek furcsa “feszítő érzést alul a hasamban, ami egyáltalán nem görcs. Mensi előtt 1-fél nappal szoktam görcsölni és ennyi. Bízok benne nagyon :)
2023. nov. 5. 13:32
 30/64 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne!🤞🤞😊
2023. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!