Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki még 4. dpo-n? 🙂

Van valaki még 4. dpo-n? 🙂

Figyelt kérdés

Izguljunk együtt ☺️ tudom hogy ilyenkor nincsenek még terhességi tünetek, csak kíváncsiság :) meg jó együtt izgulni, hogy sikerült-e vagy sem :)

Ki mióta próbálkozik? Hányadik baba (lenne)?


2023. okt. 30. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
És a két csíkos clearblue ugyanaz csak száradás utáni kép
2023. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Predit nem tudok, nem magyarországon élek, itt nincsen az a fajta. Viszont felesleges is, teljesen váratlanul, minden előjel nélkül megjött…
2023. nov. 7. 08:16
 53/64 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Nekem ma van a 10.ik dpo

De nemtesztelek csak 2-3nap múlva

2023. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.


Sajnálom, és kívánom, hogy a következő hónap sikeres legyen!

2023. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ki hogy van? Hogy érzitek magatokat?

Nekem holnapra van időpontom vérvételre, elég sok tünetem van amik arra utalnak, hogy progeszteron hiányom van, így kiharcoltam magamnak egy vérvételt.

2023. nov. 16. 08:09
 56/64 A kérdező kommentje:
Most vagyok megint a 7.dpo-n, és megint olyan érzésem van, mint az előző 2 ciklusnál mikor volt a halvány pozitív tesztem. Olyan “puffadás” szerű érzés a méhemnél, mintha feszülne vagy nem tudom. A mostani, és az előző 2 cikluson kívül nem volt még ilyen. Izgulok, de nem akarok még tesztelni.
nov. 23. 18:41
 57/64 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta Kedves Kérdező?

Van baba a pocakban? :)

máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:

Köszi hogy érdeklődsz! :)

Nem sajnos, 2 ciklussal ezelőtt volt egy kémiaim ismét. Most ebben a ciklusban már nem csináltam lh tesztet, kezdek belefáradni. Így azt sem tudom most, hogy mikor kellene megjönnie. Naptár szerint most a napokban, de mivel nem tudom mikor volt peteérésem, így fogalmam sincs. Viszont napok óta görcsöl a hasam, a cicijeim fájnak, pedig szinte soha nem szoktak mensi előtt. Párom volt múltkor spermavizsgálaton, neki teljesen tökéletes minden. Nekem csináltak rákszűrést, mivel az utóbbi 2-3 hónapban vérzek mensik között, főleg a mensi utáni héten. Együttlétekkor rendes piros vér jön, meg utána pár órán keresztül, meg néha a méhemben olyan érzés van, mintha feszülne, mintha szét akarna robbanni kb… most várom az időpontot a további vizsgálatokra…

máj. 10. 19:01
 59/64 anonim ***** válasza:

Ohh sajnálom. De kiderítik mi a baj és reméljük hamarosan karodban lesz a kisbabád. :)

Elképzelhető, hogy méhszáj sebed van, az tud ilyet okozni és a teherbeesést is nehezíti.

máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:
Amikor csinálták a méhnyakrák vizsgálatot, akkor megvizsgált a doki ott belül is, és minden rendben talált. Említettem neki a méhszájsebet, megnézte, de nem látott semmi rendelleneset.
máj. 10. 19:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!