Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb terhességi...

Melyik a legjobb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
3 napja késik de mivel nem mindig rendszeres ezért nem tudom hogy mikor és milyen tesztet kellene használnom. Voltam már orvosnál mert tervezzük a gyereket, ott mindent rendben találtak úgy hogy a probléma okát sem tudom. Biztosra szeretnék menni a tesztel mert van aki azt mondja hogy már az első nap pozitív ha az vagyok, más pedig, hogy akár csak 4-5 nap késés után. Várok még vele, nem vagyok ideges miatta de a "legjobb" tesztet akarom megvenni hogy biztos legyen az eredmény. Melyiket válasszam? Köszi
2023. nov. 1. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Facelle kazettás a kedvencem, de szerintem késéskor már mindegyiken derengeni kellene legalább valaminek.
2023. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

3nap késésnél már bármelyik jó. Ha negatív, nem vagy terhes. Ha + és mégse vagy terhes, akkor nem a teszt volt rossz, hanem kémiai terhességed volt.

Én a facelle mártogatósát ajánlom, nem a kazettásat. De lehet, hogy a kazettás is jó, csak én azt még nem használtam. Rossmannban tudod megvenni.

2023. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A megfogalmazásod alapján úgy vettem ki, hogy nem követed az ovulációdat (lh teszt, hőmérő,ultrahang).

Így nem tudod pontosan mikor is van a nemvártad napja.

Nehéz tanácsot adni így.

Mihez képest mondod, hogy késik? Applikációt használsz? Vagy átlagosan nézed a ciklusaid hosszát?


Még várj pár napot a biztonság kedvéért. Igazából bármelyik teszt kimutatja, ha állapotos vagy.


Nekem a predi, és a facelle tesztek a "kedvenceim". 10es tesztet érdemes használni, az a legérzékenyebb.

2023. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Facelle
2023. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én a legolcsóbb x epilt szoktam venni, az is bevált.

Ahányszor terhes letttem (4x, 2vetélésem volt), mindegyik alkalommal már a késés másnapján erős pozitív volt.

2023. nov. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó ér dekes,mert nekem az x epil nehogy erős,de negatív volt mikor a facelle jol látható pozitív
2023. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Facelle műanyag rápisilős.
2023. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!