Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba, vagy újabb ciszta?

Baba, vagy újabb ciszta?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk a 2. gyermekkel (most kezdtük ebben a ciklusban), elvileg pé-kor együtt is voltunk. (meg előtte, meg utána.. :) ). Ez kb 8-9 napja volt, vasárnap óta fáj a jobb petefészkem, ami ráadásul már csak fél (korábban, még az első bébi előtt csonkolták ciszta miatt). Néha szúr, néha az egész hasam fáj, de kb egész nap, kis szünetekkel. Cickó fájás nincsen.

Köszi a válaszokat!


2010. okt. 19. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a petefészkedet érzed? Babónak most kéne beágyazódni...

Nem tudom. Sajnálom.

2010. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam én is. Nekem is volt már cisztám, nem jött meg a mensim, babára gondoltam, több teszt is negatív lett, aztán 6 hónap után rászántam magam, hogy elmenjek dokihoz, kiderült cisztám van.. forró ülőfürdő stb elmúlt, most megint így jártam, de a teszt pozitív lett :-)))

Kívánom, hogy nektek is összejöjjön!!!!


18 hetes kismama

2010. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

persze, ez az első hónap, uh ha nem sikerül sincs ok csalódásra.

De gondolom 3 napos beágyazódás nincs... Mert ez már a 3. nap, hogy fáj. Elvileg hétfőn kell megjönnie, nem tudom, hogy tudok-e addig várni a teszttel... :)

2010. okt. 19. 18:43
 4/17 anonim ***** válasza:

Addig még bírd ki. Szorítok neked :-)

De aztán írd meg!!!!

2010. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja az előző voltam a 18 hetes kismama.
2010. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszi! Ha valamit tudok, majd írok. Most rendeltem neten tesztet, majd ha megjön, egyet azért kipróbálok! :)

A ciszta szerintem sem lehet akadály, legalábbis az első gyerkőccel mikor terhes voltam, ott is volt az elején.

Majd írok, vigyázz magatokra! :)

2010. okt. 19. 20:07
 7/17 anonim ***** válasza:
drukkolok:)
2010. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A beagyazodas 7-12 napig tart. Sok szerencset!
2010. okt. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nekem is kivették a jobb petefészkem felét ciszta miatt,ennek 6 éve.Most lesz 3 éves a kisfiam:)A tesó a pocakomban 8 hetes.Amikor 5 hetesen voltam a dokinál,talált egy cisztát a bal petefészkemen,6.3cm-es volt.Múlt héten is voltunk nála,akkor mmár csak 4.9cm.Nagyon remélem,hogy nem kell megint műtét,de ez a 12.hétig dől el.Szerintem érezhetted a beágyazódást,mindenkinek más a szervezete.Nekem a ciszta soha nem fájt,csak akkor,amikor összetekeredett és műteni kellett,de akkor kegyetlenül!Írjál majd,hogy mi van veled,ha van egy kis időd:)Üdv.Viki.
2010. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szia Viki!


Hát nekem is nagyon fáj akkor, mielőtt műtötték, de aztán kiderült, hogy azért, mert endometriózis. És persze mindenfele tele voltam endós cisztákkal (belek, meg minden...) Aztán mikor újra kiújult, akkor babaprojektbe kezdtünk, ő most 3,5 :).

Ma nem fájt a hasam, remélem jót jelent.

Drukkolok neked, hogy ne legyen bak a cisztáddal, azért nem kicsi!

majd írok mindenképpen, ha tudok valamit! :)

2010. okt. 20. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!