Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az állandó fáradtság, mint...

Az állandó fáradtság, mint terhességi tünet kinél mikor jelentkezett? Létezhet, hogy már menstruáció előtt pár nappal jelentkezik?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pont így volt. Még nem tudtam, hogy terhes vagyok.
2023. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom. Én a 9.dpo-n vagyok ma, de tegnap óta egyfolytában csak aludnék :)

Utoljára akkor volt ez “mensi előtt”, amikor a kisfiammal 7,5 éve terhes lettem.

2023. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez változó. Nálam késés után egy héttel jelentkezett. Bárhol el tudtam volna aludni délután csak egy órácskát :D
2023. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Első terhességemnél már a nemvárt előtti napokban zombi voltam és fájtak a melleim.


A másodiknál meg a nemvárt után 1 vagy 2 héttel jelentkezett a zombimód.

2023. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem minden hónapban ovu és mensi között jelentkezett. Amikor terhes voltam és amikor nem, akkor is. Az a bizonyos fáradtság 7. Hét után jött, amikor 14 órát aludtam és fél órával ébredés után ásítoztam.
2023. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
8-16 hét között volt, nem bírtam semmit se csinálni, csak feküdni esett volna jól.
2023. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a menstruáció előtti napokban is volt ilyen. Erre nem alapoznék
2023. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nemvart napjan ugy beutott, hogy a 12. hetig allva is el tudtam volna aludni.
2023. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!