Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció elmaradását...

A menstruáció elmaradását leszámítva semmilyen tünet nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Már van egy kislányom, de nála voltak rosszulletek már a pozitív teszt előtt is 2-3 nappal. Most késik a mensi, még nem teszteltem mert nem éreztem semmi szokatlant.


Tehát a kérdés: van itt olyan akinek csak az elmaradt mensi jelzett terhességet, semmi más?


2023. okt. 6. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen...a pozitív teszt után kb 6 héttel jelentkeztek az első tünetek.
2023. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 3 terhességemnél a mensi elmaradás utan kb 2 héttel jöttek csak a tünetek (a középső terhesség vetélés lett)
2023. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét terhességemnél csak a mellfájdalom volt tünet, az elsőnél (ami sajnos vetélés lett) még nem tapasztaltam premens tüneteket előtte, tehát akkor gyanskodtam, viszont a másodiknál már mensi előtt is gyakran fájdogált, így akkor nem volt árulkodó a tünet.

Rosszul egyikkel sem voltam, soha, se teszt előtt, se teszt után.

2023. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél csak ennyi volt nekem
2023. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitok!

Vettem tesztet, holnap terveztem használni, de a valaszaitok alapján nem vártam vele. (1 hete késik)


Pozitív lett rögtön. :))

2023. okt. 6. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:

1 hét késésnél nem nagyon kell várni 😅

Nekem 1 nap késésnél mind a 3x egyforma volt a kontroll csíkkal.


De gratu!


2#

2023. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha rajtavagytok a gyerektémán és egy hete késik akkor már illendő lenne egy tesztet elvégezni.Semmilyen tünetem nem volt azon kivül hogy kimaradt a menzeszem.Nemvárt napján teszteltem és ottvolt a pozitív.
2023. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es vagyok most látom hogy teszteltél.Gratula ha terveztétek
2023. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!