Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, hogyan tegyen fel...

Nem tudom, hogyan tegyen fel a kérdést. Babatervezésben vagyunk és tünetként volt vagy van e olyan valakinek, hogy a mellbimbóudvar akkora, mint egy "káddugó"? Xd Párom szavaival élve. Tesztelgetek de még a 7dpo-nál tartok.

Figyelt kérdés

nov. 8. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem megnőtt és be is sötétedett már az elmaradt menstruáció előtt.
nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
nov. 8. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a 8. hét környékén változott meg, főleg az udvar színe.
nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak a színe változott, meg maga a mellem nőtt, a bimbóudvar még mindig egészen kicsi másokéhoz képest, pedig félidőn túl vagyok.
nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mivel nekem nem olyan nagy a cicám szerintem az majd max később kezd el nőni.

Semmi nem biztos, hogy az lennék viszont ilyen menszesz elott se volt még.

10-14 dponál tesztelek majd, méhgörcsölés van még szurkapiszka de nem állandó hanem néha beköszön vagy ha sétálok akkor tűnik fel.

Május óta próbálkozunk, volt egy vékonybél műtétem szeptemberben és most 6 hét után próbálkoztunk újra pozitiv ovu napján.

Ha most se sikerült akkor további vizsgálatokra megyünk.

Állítólag nincs akadálya az én szempontomból csak két csepp ciszta.

38-42 naposak a ciklusom és menszesz elott közel 1 héttel van ovum..inofolicot 2 honapja és összeállított vitamincsomagot szedek 2 hete.

Most van folyasom is de nem bakteriális meg stb.

Ha megjön 14.ig akkor a decembert újra kivizsgálásra szánjuk.

Mindenféle pozitiv hozzászólást elfogadott, mert ejjelem nappalom az olvasgatas teherbeeses, terhesseg, babavárás témában. :)

nov. 8. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem nőtt és nem is sötétedett be... cserébe extrém érzékeny volt, egész terhesség alatt hozzá se lehetett nyúlni. (Mi amúgy "parízer bimbi"-nek hívjuk ezt a jelenséget férjemmel😂)
nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na akkor úgy látom, hogy a férfiak újra kreatívak :D :p
nov. 9. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!