Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap együtt voltunk a...

Tegnap együtt voltunk a párommal, de nem belém élvezett, hanem rám. Lehetséges így a teherbeesés? Épp peteérésem van

Figyelt kérdés

Már most eléggé hányingerem van, de az első nap nem szabadna legyen. Vagy igen? Vagy lehet hogy a stressz emiatt a dolog miatt és nem amiatt mert terhes vagyok?

Ha rám élvezett és nem volt bent akkor is lehetek terhes?


2023. nov. 9. 08:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ hogy hova. Ha a nemi szervedre, az elég baj.

A terhes tünetek a 4-5. héten kezdenek jelentkezni.

2023. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Ahhoz, hogy terhesség legyen a spermaknak be kell kerülnie egészen mélyre. Ha nem volt bent akkor egyértelműen nem lehetsz terhes, akkor sem ha a külső nemi szervedre élvez, mert az kint van, nem pedig bent. Bocs, de nagyon tudatlan vagy. Ha megtermekenyülsz utána 2 hétig semmilyen tünet nincs. Szex után nagyjából 2 hét múlva kimarad a menstruáció ha terhes vagy (ezt hívják 4. terhességi hétnek, mert az utolsó menstruaciotol számolják). Hányinger a 6. terhességi héttől kezdődhet, de nincs mindenkinek. Nonszensz aktus után 1 nappal azt gondolni, hogy terhességi tüneted van. Ha most teherbe estél volna (nyilván nem estél teherbe, mert nem szexeltél) akkor 4 hét múlva lenne (talán) hányingered.

2023. nov. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már hányingered az együttlét utáni nap? De ezt sosem értettem. Ha nem akarsz gyereket… Miért nem védekeztek? Annyiféle fogamzásgátló módszer elérhető már. Természetesen nem kioktatást…. De nagyon sok ilyen stressz helyzettől kímélhetnéd meg magad.
2023. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Hová rád?
2023. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Megint egy nagy okos, aki szexelni tud, de alapvető biológiai dolgokkal nincs hozzá tisztában.
2023. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%

Utoljára 16 évesen voltam bepánikolva mert a hüvelyemhez kenődött (de nem bennem ment el) :')

Nyilván nem lettem terhes.

2023. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A nemi szervemre és a fenekemre.

Azt olvastam akkor is lehet terhes lenni, ha csak ráfolyik.

2023. nov. 9. 09:36
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦


Ne élj némi életet amíg a legalapvetőbb dolgokkal sem vagy tisztában.

2023. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Rosszul olvastad. Inkább olvass a fogamzásgátlásról, így a probléma megoldva !
2023. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Csak a peteérés miatt simán lehet hányingered. Terhességi tünetek, ha teherbe estél, maximum 2 hét múlva lennének leghamarabb, de inkább 3 hét, egy hónap a gyakoribb. Kintről nem vándorolnak csak úgy be a spermiumok, nem annyira mozgékonyak. Viszont a férfi húgycsövében lehetnek, ezért nem érdemes gumi nélkül akciózni akkor se, ha utána nem beléd megy el. Szóval valamennyi esélye ezért van, bár nem sok. Most erre eldöntheted, hogy veszel be esemény utáni tablettát, ami felborítja a hormonháztartásod vagy izgulhatsz két hétig, aztán tesztelhetsz, ha nem jön meg. Ezért nem éri meg.
2023. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!