Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alaphőm 35,4 körül mozog....

Alaphőm 35,4 körül mozog. Ultrahang által igazoltan volt peteérésem, együtt is voltunk a párommal, így esélyes a teherbeesés. Ha sikerült akkor ma 5 dpo-nál vagyok, és a hőm 36,5. Utalhat arra, hogy sikerült vagy ez is még korai?

Figyelt kérdés
Ovuláció előtt 19 volt a progeszteronom, a tegnapi (10.13) vérvétel alapján pedig 44, a pótlást pedig kedden (10.10) kezdtem meg.
2023. okt. 14. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
korai, hűtsd le magad
2023. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Szegény párod. Parancsszóra kell szexelnie. Nem lehet könnyű neki. Mi lenne, ha türelmes és önzetlen lennél? Az anyaságnak pont ez a kettő az alapeleme...
2023. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És te ezt még is miből szűrted le, hogy parancsszóra éljük a nemi életünket? Képzeld,ha ennyire érdekel...együtt voltam a párommal szombaton és vasárnap, majd kiderült kedden, hogy volt peteérésem, tehát pont jó időben voltunk együtt.

Imádom, hogy ti nagyon kedves hozzászólok már egy mondat alapján eltudjátok ítélni az embert, és megkérdőjelezni még az anyaságot is vele kapcsolatban.


De természetesen a kérdésre semmi értelmes választ nem tudtál adni.


Gratulálok!

2023. okt. 14. 22:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és még hozzátenném, hogy tisztában vagyok azzal, hogy minden jel korai, egyedül a hővel nem vagyok teljesen tisztában, ezért tettem fel a kérdésemet, de már azonnal el vagyok ítélve. Az ilyen embereknek nem ártana magába nézni, és inkább hozzá se szólnátok!!!!!
2023. okt. 14. 22:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Korai, 5. dpo-n még meg sem történhetett a beágyazódás. A progreszteron meg alapvetően így alakul minden ciklusban..

Az 5. dpo-n honnan tudod, hogy progreszteronpótlás kell, miért?

2023. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
#5 mert már betegesen rá van kattanva, nem bír ellazulni. Tiszta feszült, nézd meg a kommentjeit :/
2023. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Július óta kezel a nőgyógyász és a vérvételek alapján alacsony az értéke, illetve egy peteérés ki is maradt és ezért kellett megkezdenem kedden a pótlását. :)
2023. okt. 14. 22:48
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Még kb. 5 nap és kiderül; 10. dpo-n korai, 10-es erősségű teszt már mutathatja.
2023. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6 Bennem semmi feszültség nem volt mindaddig, ameddig nem kezdtél el ítélkezni..:)

Es hidd el, hogy nem magamtól szedem a gyógyszert, hanem orvosi utasításra. De a kérdésemre még mindig nem tudtál választ adni csak felettem ítélkezel továbbra is. :)

Ismét csak gratulálni tudok! Remélem egyszer te is így kapsz majd segítséget. :)

2023. okt. 14. 22:51
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz semmi baj! A 44-es progreszteron jó, nekem alacsonyabb volt a teherbeesést megelőző hónapban és minden rendben! 44-es progreszteron a baba megtartásához is elég lehet, ne aggódj! :)
2023. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!