Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon melyik valószínűbb..?...

Vajon melyik valószínűbb..? Terhesnek lenni előváladéktól vagy teherbe esni olyan ffitól, akinek alacsony a spermaszáma?

Figyelt kérdés

nov. 10. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 50-50%
nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az előváladék azért kevésbé valószínű. Feltéve, hogy az alacsony spermaszámú férfi spermiumai azért egészségesek.
nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

és honnan tudni hogy akinek az előváladéka van hogy milyen a sperma minősége?

Nekem ez most olyan a kérdés mintha kérdező terhes lenne és nem tudná kitől van

nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:) ne kombinálj hármas. Azt sem írtam, hogy nő vagyok v. ffi..


Pusztán csak kíváncsi vagyok. Mindig ijesztgetik az embert azzal, hogy terhes lehet már az előváladéktól is, közben meg olvasom, hogy esélytelen a spontán fogantatás mert kevés a spermaszáma valakinek. Szóval.. valamelyikben nincs annyi igazság szerintem.


(Sztem egyébként az előváladéktól kevésbé lehet - tételezzük fel, hogy egyébként mindkét esetben normálisan mozgó és normális morfologiájú spermáról beszélünk, csak mindkét esetben ugye kevés..-

nov. 10. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki így esett teherbe, nekem 30 év alatt sosem csúszott így be, mondjuk nálunk a sperma szám is kevés.

Akkor van nagyobb esély igy teherbe esni ha 2 menet megy egymás után mivel a húgycsóben ottmaradhat az előzőből sperma

nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet. De hát azt mondják hogy utána pisilni kell és akkor nem marad ott.
nov. 11. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb esély van alacsony spermaszámú férfitól teherbeesni.

Hogy fogalmazzak? Az a kevés legalább jó helyen végzi, ha érted...

Előváladéknál ugyebár nincs ejákuláció, tehát nehezebben is jutnak fel a petesejthez. Annak a kevésbek nagy része, ha egyáltalán létezik, már a startnál elhal.

nov. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!